Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 21-25.02.2022 r.

 

21-25.02.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,

 pastą  z makreli w sosie pomidorowym

II śniadanie: Marchewkowe paluszki, woda
Obiad: Krem z czerwonej soczewicy, makaron w sosie pomidorowym,

 sok owocowy

Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa mieszanego z żółtym serem i pomidorem,

herbatka ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko,  ryba)

Wtorek:

I śniadanie: Kakao,  herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, pasztetem drobiowo-pomidorowym  i żółtą  papryką

II śniadanie: Banan, woda

Obiad :Żurek z jajkiem i białą kiełbaską, bułka pszenna, sok  owocowy

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem truskawkowym

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja)

Środa:

I śniadanie: Płatki owsiane na mleku,  herbata rumiankowa, chleb pszenny i razowy

z masełkiem, szyneczką drobiową i świeżym ogórkiem

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa ogórkowa, łazanki z kapustą kiszoną i mięsem wieprzowym,

sok owocowy

Podwieczorek:  Kefir brzoskwiniowo-bananowy, chrupki kukurydziane

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata melisa,  bułka pszenna i sojowa z masełkiem, sałatą masłową, kiełbaską  krakowską i rzodkiewką

II śniadanie : Gruszka, woda

Obiad: Rosół  z makaronem, potrawka ( kurczak gotowany, sos, ryż, groszek

 z marchewką), sok owocowy

Podwieczorek: Mini pączek, herbata ziołowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja, soja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, pastą z jajka gotowanego ze szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa pomidorowa z zacierką, kotleciki z dorsza, ziemniaki puree, surówka

z kapusty kiszonej z marchewką, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba, jaja)

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy