Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z zespołem policjantów

Dzisiaj odwiedził nas zespół policjantów wraz z psem :) Nasi goście opowiadali o bezpieczeństwie na drodze, zachowaniu się w stosunku do osób nieznajomych. Ponadto przypomnieli dzieciom numery alarmowe. Policjanci wyjaśnili różnorakie zachowania psów, ich znaczenie, a także sposób, w jaki powinniśmy się zachowywać względem piesków, również tych nieznajomych. Spotkanie przebiegło w przemiłej atmosferze, a dzieci aktywnie brały udział w dyskusji. Na zakończenie dzieci dostały pieczątki. Nie mogło także zabraknąć pamiątkowych zdjęć. 

OSTATNIO CZYTANE

Co to był za bal!

 Dzisiaj odbył się długo wyczekiwany balik karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z grup: Krasnale oraz Misie.  Wspólnym zabawom oraz tańcom nie było końca 😊  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci 😊 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)