Przejdź do głównej zawartości

Dzień Świadomości Autyzmu oraz rozstrzygnięcie konkursu na zabawkę sensoryczną

 

Dnia 06.04.2022 r. w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Świadomości Autyzmu. Dzieci dowiedziały się, z czym wiąże się zaburzenie, jakim jest autyzm. Nie zabrakło wspólnych śpiewów oraz aktywności związanych ze wspomnianym dniem. W tym dniu nastąpiło także rozstrzygniecie konkursu na zabawkę sensoryczną. Wszystkim uczestnikom serdeczne gratulacje! :) OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków