Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 02-06.05.2022 r.

 

JADŁOSPIS 02-06.05.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z miodem i cytryną, chleb pszenny i razowy z masełkiem,

 żółtym serem i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa kalafiorowa z ziemniakami, jajko sma
żone, ziemniaki puree, groszek

 z marchewką, sok wiśniowy

Podwieczorek:  Herbatniki maślane, herbatka ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)

 

 

Środa:

I śniadanie: Płatki owsiane na mleku, herbata z cytryną, rogal mleczny z dżemem niskosłodzonym truskawkowym

 II śniadanie : Marchewkowe chipsy, woda

Obiad: Zupa ogórkowa, makaron w sosie bolońskim, sok malinowy

 Podwieczorek: Budyń czekoladowy

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata imbirowa, bułka pszenna i grahamka

 z wątrobianką i rzodkiewką

II śniadanie : Banan, woda

Obiad: Kurczak w rękawie, ziemniaki, sos pieczeniowy, surówka z sałaty lodowej

 w śmietanie, sok owocowy

Podwieczorek: Maślanka owocowa, chrupki kukurydziane

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Piątek:

I śniadanie: Herbata  rumiankowa, chleb pszenny i słonecznikowy z serkiem wędzonym solankowym i szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Marchewkowy krem, gulasz rybny z warzywami, ziemniaki, sok wieloowocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

 

 

 

OSTATNIO CZYTANE

Wielkanocne świętowanie

 Wielkanoc tuż tuż, natomiast my już dziś świętowaliśmy 🐰🎁 Wszystkie Przedszkolaki spotkały się na holu, aby zjeść wspólnie wielkanocne śniadanko 😊  Dzieci nie mogły się doczekać prezentów, dlatego niedługo później udaliśmy się do małego parku w poszukiwaniu "zajączka" 🐰  Krasnoludki bardzo zadowolone i z prezentami w rękach wróciły do przedszkola 😊 Wesołego Alleluja! 🎁🐰

WYCIECZKA DO GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO

 Tygryski dzisiaj miło i ciekawie spędziły czas w Pirat Pizza w Grodzisku Wielkopolskim. Podczas  warsztatów kulinarnych uczyły się robić pizzę z wypranymi przez siebie składnikami, a później  zajadały ją ze smakiem. Dziękujemy Pirat Pizza za gościnę i super atmosferę. 

Jadłospis 25-29.03.2024 r.

               25-29.03.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata owocowa, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem i tu ń czykiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa (alergeny: seler, gluten, mleko, ryba) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata rumiankowa , bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałat ą rukola, pieczeni ą rzymsk ą i pomidorem II ś niadanie:   Marchewkowe paluszki , woda Obiad : Krem z czerwonej soczewicy, karkówka w sosie własnym, ziemniaki, surówka z selera naciowego, kapusty peki ń skiej z kukurydz ą , ogórkiem zielonym, rzodkiewk ą   i szczypiorkiem,   sok owocowy Podwieczorek: Płatki kukurydziane z mlekiem (alergeny: mleko, seler, gluten,   jaja) Ś roda: I ś niadanie: „ Ś NIADANIE WIELKANOCNE ” Herbata zwykła z cytryn ą , chleb pszenny i razowy z masełkiem, kiełbaska parzona, sałatka jarzynowa, jajko gotowane