Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 25-29.04.2022 r.

 

25-29.04.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata zwykła z cytryną, chleb pszenny i chleb firmowy z masłem, pasztetem pomidorowym i ogórkiem kiszonym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapu
śniak z kiszonej kapusty, naleśniki z jabłkiem, sok wiśniowy

Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa mieszanego z serem topionym śmietankowo-koperkowym, herbatka ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata koperkowa, kawa zbożowa, bułka śniadaniowa i grahamka

 z szynką drobiową i kiełkami rzodkiewki

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Krupnik, pulpety w sosie śmietanowo-koperkowym, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z cukrem trzcinowym

(alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja, sezam)

Środa:

I śniadanie: Herbata z cytryną, zupa budyniowa, bułka mleczna z dżemem niskosłodzonym truskawkowym
II
śniadanie: Jabłko, woda

Obiad:  Brokułowy krem z kaszką, parówka w sosie greckim, ziemniaki,

 sok truskawkowy

Podwieczorek: Sok świeżo wyciskany z pomarańczy, chrupki kukurydziane

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, kawa zbożowa, chleb zwykły i słonecznikowy

z masłem, wątrobianką i ogórkiem zielonym  

II śniadanie : Banan, woda

Obiad: Kargule, ziemniaki puree, surówka z kapusty kiszonej z marchewką,

sok owocowy

Podwieczorek:  Galaretka owocowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja )

Piątek:

I śniadanie: Herbata imbirowa, bułka pszenna i razowa z ziarnem, 

masłem i pastąz tuńczyka

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Rosół z makaronem, Gzik- twaróg z ziemniakami i olejem lnianym,

 sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

 

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy