Przejdź do głównej zawartości

Konkurs recytatorski pt. "Żyj pięknie i kolorowo"

 Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. "Żyj pięknie i kolorowo".

Wystąpiło 16 dzieci. Grupę 🐝 reprezentowali: Hania, Nadia, Kamil, Ignacy i Bartek. Z wszystkich uczestników Jury wybrało zwycięzcę, który będzie reprezentował nasze przedszkole w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Granowie. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że konkurs wygrał Kamil Jakubowski 👏😍 . Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Kamila.
OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków