Urodziny Darii

Urodzinki Darii

Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego! W Twoje urodzinki życzę Ci wesołej minki. Wszystkiego Najpiękniejszego, dużo słoneczka.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach