Przejdź do głównej zawartości

Dzień Dziecka - "Sprintem do Maratonu"

 Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Dziecka. Ten dzień spędziliśmy zdrowo i sportowo. Z tej okazji Pszczółki miały możliwość komponowania zdrowych kanapek. Wszystkie przedszkolaki oraz personel przedszkola wzięli udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do Maratonu” organizowanym przez portal Bliżej Przedszkola. Celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Wszyscy poradzili sobie świetnie. Na koniec każdy uczestnik został nagrodzony medalem oraz dyplomem za udział w sportowej zabawie. O nasze bezpieczeństwo dbali ratownicy medyczni, z Panią Magdą (mamą Ulki) na czele, którzy potem chętnie pokazali nam jak wygląda wyposażenie karetki oraz opowiedzieli o swojej pracy. Na koniec ogromną niespodzianką była wizyta bajkowych postaci z cukierami z okazji Dnia Dziecka.

To był bardzo miły dzień!

                                       

                                       


  

OSTATNIO CZYTANE

Krasnale i Misie w "Starej Chacie u Kowala" w Kluczewie

 

Tydzień z dinozaurami

 

Jadłospis 27.02-03.03.2023 r.

  27.02.-03.03.2023 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,   białym serkiem kanapkowym i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbata ziołowa (Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie: Naworka- polewka , h erbata mi ę towa, bułka pszenna i sojowa z masełkiem, pieczeni ą rzymsk ą i pomidorem II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa ś ródziemnomorska , kotlet mielony, buraczki z jabłkiem, ziemniaki puree ,   sok owocowy Podwieczorek: Kisiel do picia, wafel kukurydziany (Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki owsiane z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata   koperkowa II ś niadanie: Gruszka, woda Obiad: Kalafiorowy krem, parówka w sosie greckim, z