Dzień Dziecka - "Sprintem do Maratonu"

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Dziecka. Ten dzień spędziliśmy zdrowo i sportowo. Z tej okazji Pszczółki miały możliwość komponowania zdrowych kanapek. Wszystkie przedszkolaki oraz personel przedszkola wzięli udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do Maratonu” organizowanym przez portal Bliżej Przedszkola. Celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Wszyscy poradzili sobie świetnie. Na koniec każdy uczestnik został nagrodzony medalem oraz dyplomem za udział w sportowej zabawie. O nasze bezpieczeństwo dbali ratownicy medyczni, z Panią Magdą (mamą Ulki) na czele, którzy potem chętnie pokazali nam jak wygląda wyposażenie karetki oraz opowiedzieli o swojej pracy. Na koniec ogromną niespodzianką była wizyta bajkowych postaci z cukierami z okazji Dnia Dziecka.

To był bardzo miły dzień!

Święto Rodziny u Krasnoludków

Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024