Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 23-27.05.2022 r.

 

JADŁOSPIS 23-27.05.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z miodem i cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, pasztetem pomidorowo- drobiowym i papryką czerwoną

II śniadanie: Marchewkowe chipsy, woda
Obiad: K
apuśniak z młodej  kapusty, naleśniki z jabłkiem,  

sok wiśniowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z brokułem gotowanym, herbatka

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja, ryba )

Wtorek:

I śniadanie:  Płatki jęczmienne na mleku, rogal   mleczny  z dżemem niskosłodzonym malinowym, herbatka koperkowa

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Zupa „Zakochanej Smoczycy”, gulasz z warzywami, kasza bul gur ,

 sok owocowy

Podwieczorek: Sok wyciskany z arbuza, wafle kukurydziane

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Środa:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka

 z masełkiem, sałatą lodową, pieczenią wieprzową,  rzodkiewką i ogórkiem zielonym

 II śniadanie : Banan, woda

Obiad:  Żeberka w sosie własnym, ziemniaki, surówka z selera z ananasem , żurawiną

 i jogurtem naturalnym, sok owocowy

 Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z sokiem jeżynowym

(alergeny: seler, gluten, mleko, sezam)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, chleb pszenny i razowy z masełkiem, kiełbasą krakowską, pomidorem ,   herbatka ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa neapolitańska, frykatelki, ziemniaki, marchewka glazurowana,

sok owocowy

Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy, herbatnik

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Piątek:

I śniadanie: Herbata  rumiankowa, bułka pszenna i razowa z masełkiem,

pastą z tuńczyka w sosie pomidorowym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Cebulowy krem z grzankami, jajecznica, ziemniaki , sos musztardowy, fasolka szparagowa, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko,  gorczyca, jaja)

 

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

  21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka