„ŚWIĘTO FLAGI”

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie,
a na tej fladze biel jest i czerwień…”

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskie. Budząc zainteresowanie dzieci wydarzeniem ogólnopaństwowym, a także rozwijaniem poczucia przynależności narodowej obchodziliśmy Dzień Flagi Rzeczpospolitej.

Z tej okazji nasze przedszkolaki dzielnie przemaszerowały ulicami Wielichowa, podkreślili w ten sposób, jak ważny jest to dzień dla każdego Polaka. Wykonały prace plastyczne, na których nie mogło zabraknąć flagi. Tego dnia na zajęciach rozmawiali o symbolach narodowych.

Dzień ten był dla przedszkolaków wspaniałą lekcją przypominającą sobie, że są Polakami, a Polska  to ich ojczyzna.

Co to był za bal!

Dzisiaj odbył się długo wyczekiwany balik karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z grup: Krasnale oraz Misie.  Wspólnym zabawom oraz tańcom nie było końca 😊  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci 😊

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁