Przejdź do głównej zawartości

 

„ŚWIĘTO FLAGI”

„Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie,
a na tej fladze biel jest i czerwień…”

 

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskie. Budząc zainteresowanie dzieci wydarzeniem ogólnopaństwowym, a także rozwijaniem poczucia przynależności narodowej obchodziliśmy Dzień Flagi Rzeczpospolitej.

 Z tej okazji nasze przedszkolaki dzielnie przemaszerowały ulicami Wielichowa, podkreślili w ten sposób, jak ważny jest to dzień dla każdego Polaka. Wykonały prace plastyczne, na których nie mogło zabraknąć flagi. Tego dnia na zajęciach rozmawiali o symbolach narodowych.

Dzień ten był dla przedszkolaków wspaniałą lekcją przypominającą sobie, że są Polakami, a Polska  to ich ojczyzna.

 


 


 

 OSTATNIO CZYTANE

Co to był za bal!

 Dzisiaj odbył się długo wyczekiwany balik karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z grup: Krasnale oraz Misie.  Wspólnym zabawom oraz tańcom nie było końca 😊  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci 😊 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)