Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 13-17.06.2022

 

JADŁOSPIS 13-17.06.2022 r.

 

 

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,

 serkiem kanapkowym śmietankowym i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Jajko gotowane w sosie chrzanowo-koperkowym, ziemniaki, bukiet warzyw,

sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa, herbatka

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)

Wtorek:

I śniadanie:  Kakao, bułka śniadaniowa z masełkiem i polędwicą drobiową,

herbata imbirowa

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Grochówka z parówką, bułeczka pszenna, sok owocowy

Podwieczorek: Budyń czekoladowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Środa:

I śniadanie: Herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą lodową, pieczenią wieprzową i rzodkiewką

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Rosół z makaronem, potrawka z ryżem, groszek z marchewką, sok owocowy

 Podwieczorek: Sok z arbuza, chrupek kukurydziany

(alergeny: seler, gluten, mleko, jajka)

 

 

 

Piątek:

I śniadanie: Herbata z miodem i cytryną, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, pastą z makreli w sosie pomidorowym i papryką czerwoną

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa koperkowa, kotleciki z kaszki manny z cukrem trzcinowym, 

sok wiśniowy

Podwieczorek: Wafel przekładany  kremem kakaowym

(alergeny: seler, gluten, mleko,  sezam, jaja, ryba)

OSTATNIO CZYTANE

Krasnale i Misie w "Starej Chacie u Kowala" w Kluczewie

 

Dzień Kobiet w Misiach 💐

  Dla miłych dziewczyn, co swym uśmiechem każdy dzień nam umilają, chłopcy z grupy, choć łobuzy, to życzenia im składają! niech wszystko jak w bajkach się Wam układa, A z kranu niech płynie czekolada!                                                                                     

Jadłospis 20-24.03.2023 r.

     20-24.03.2023 r. Poniedziałek I ś niadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, makrel ą w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa brokułowa z kaszk ą , GZIK – ziemniaki z twarogiem i olejem lnianym, sok owocowy Podwieczorek: :   Gor ą ca czekolada , ciasteczko owsiane bez cukru   (alergeny: seler, gluten, mleko, ryba) Wtorek: I ś niadanie: Kawa zbo ż owa , herbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą , ogórkiem   zielonym II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Kapu ś niak z kiszonej kapusty ,   sztuka mi ę sa w sosie własnym, kasza Kus Kus, sałatka grecka, sok owocowy Podwieczorek: Pieczywo wasa pasztetem drobiowo-pomidorowym, herbata ziołowa   (alergeny:   seler, gluten, mleko )   Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem, d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata rumiankowa II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad: Krem z