Przejdź do głównej zawartości

Przedszkola czas już minął...

 W środę 22 czerwca odbyło się uroczyste Zakończenie Przedszkola dla grupy Pszczółki.      W tych ważnych wydarzeniach dzieciom towarzyszyli rodzice. Uroczystość rozpoczęto dostojnie bo POLONEZEM w wykonaniu starszaków. Następnie wystąpiły dzieci z grupy młodszej, które wierszem pożegnały starszych kolegów. Dalej miał miejsce najważniejszy punkt uroczystości - występ starszaków. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Podczas spotkania wręczone zostały  podziękowania w postaci dyplomów dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki. Również starszaki otrzymały dyplomy, dedykowane książki oraz upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem z udziałem rodziców. Tego dnia w przedszkolu nie obyło się bez wzruszeń, łez i głębokich emocji. Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, oraz bezpiecznych i radosnych wakacji!                                        

  

 

OSTATNIO CZYTANE

Bal Karnawałowy- Krasnale i Misie.

Krasnale i Misie w "Starej Chacie u Kowala" w Kluczewie

 

Tydzień z dinozaurami