Przejdź do głównej zawartości

Przedszkola czas już minął...

 W środę 22 czerwca odbyło się uroczyste Zakończenie Przedszkola dla grupy Pszczółki.      W tych ważnych wydarzeniach dzieciom towarzyszyli rodzice. Uroczystość rozpoczęto dostojnie bo POLONEZEM w wykonaniu starszaków. Następnie wystąpiły dzieci z grupy młodszej, które wierszem pożegnały starszych kolegów. Dalej miał miejsce najważniejszy punkt uroczystości - występ starszaków. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Podczas spotkania wręczone zostały  podziękowania w postaci dyplomów dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki. Również starszaki otrzymały dyplomy, dedykowane książki oraz upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem z udziałem rodziców. Tego dnia w przedszkolu nie obyło się bez wzruszeń, łez i głębokich emocji. Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, oraz bezpiecznych i radosnych wakacji!                                        

  

 

OSTATNIO CZYTANE

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.   Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci   z grupy Pszczółki i Smerfy. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski "Mazurka Dąbrowskiego". Świadomość dzieci w tym aspekcie była ogromna. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.                                                                                             

Dzień Pluszowego Misia

  Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy przyszliśmy ubrani w piżamki, a dodatkowo dzieci zabrały do przedszkola ulubione maskotki. Na początku spotkania odbyła się parada misiów, gdzie każde dziecko mogło zaprezentować swojego pluszaka. Były wspólne zabawy, zagadki dotyczące różnych bajek, tańce z misiami. Dzieci poznały historię wspomnianego dnia, a także bohaterów bajek z dawnych lat. Na koniec nie mogło zabraknąć bajki o popularnym misiu - Misiu Uszatku :) 

Pasowanie na Przedszkolaka