Przejdź do głównej zawartości

Przedszkola czas już minął...

 W środę 22 czerwca odbyło się uroczyste Zakończenie Przedszkola dla grupy Pszczółki.      W tych ważnych wydarzeniach dzieciom towarzyszyli rodzice. Uroczystość rozpoczęto dostojnie bo POLONEZEM w wykonaniu starszaków. Następnie wystąpiły dzieci z grupy młodszej, które wierszem pożegnały starszych kolegów. Dalej miał miejsce najważniejszy punkt uroczystości - występ starszaków. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Podczas spotkania wręczone zostały  podziękowania w postaci dyplomów dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki. Również starszaki otrzymały dyplomy, dedykowane książki oraz upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem z udziałem rodziców. Tego dnia w przedszkolu nie obyło się bez wzruszeń, łez i głębokich emocji. Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, oraz bezpiecznych i radosnych wakacji!                                        

  

 

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy