Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 11-15.07.2022 r.

 

11-15.07.2022

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata owocowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, pastą

 z twarogu wędzonego solankowego i pomidorem

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa brokułowa z kasz
ą jaglaną, placki ziemniaczane z cukrem trzcinowym,

sok owocowy

Podwieczorek:  Budyń waniliowy z sokiem wiśniowym

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja )

Wtorek:

I śniadanie: Musli tropikalne z  mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym, herbatka melisa

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Kotlet mielony, ziemniaki, buraki z jabłkiem, sok owocowy

Podwieczorek: Arbuz, woda

 (alergeny:   gluten, mleko, jaja)

Środa:

I śniadanie: Herbata z cytryną, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, szynką wieprzową gotowaną i żółtym serem

 II śniadanie : Gruszka, woda

Obiad:  Zupa ogórkowa, żeberka w sosie własnym, pyzy, surówka z białej kapusty

 z  jabłkiem i marchewką, sok owocowy

Podwieczorek:  Ryż na mleku z jabłkiem i śmietaną

(alergeny:  seler, gluten, sezam, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, chleb pszenny razowy z masełkiem, wątrobianką i ogórkiem konserwowym, herbata owocowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Kargule,  ziemniaki puree, sałatka grecka (sałata lodowa, pomidor, ogórek, kukurydza, sos sałatkowy), sok owocowy

Podwieczorek: Galaretka owocowa

(alergeny:  gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, pastą

 z jajka gotowanego ze szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Kalafiorowy krem, ryba sote, ziemniaki puree, surówka z kiszonej kapusty

z marchewką,

 sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: gluten, mleko, jaja, ryba)

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

  21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Pasowanie na przedszkolaka