Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 01-02.09.2022r.

 

01-02.09.2022 r.

 

 

Czwartek:

I śniadanie:  Chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, polędwicą drobiową

 i  świeżym ogórkiem,

herbata owocowa

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Rosół z makaronem, potrawka z ryżem, groszek z marchewką,

sok owocowy

Podwieczorek:

Kaszka manna z sokiem truskawkowym

(alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja, soja)

 

Piątek:

I śniadanie: Kawa zbożowa,

chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,

pastą z tuńczyka w sosie własnym, herbata ziołowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Krupnik z kaszą jaglaną, makaron w sosie pomidorowym,

sok owocowy

Podwieczorek:  Jogurt waniliowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, ryba, soja)

 

 

 

Podpis Dyrektora         Podpis Intendenta

 

 

 

OSTATNIO CZYTANE

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.   Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci   z grupy Pszczółki i Smerfy. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski "Mazurka Dąbrowskiego". Świadomość dzieci w tym aspekcie była ogromna. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.                                                                                             

Dzień Pluszowego Misia

  Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy przyszliśmy ubrani w piżamki, a dodatkowo dzieci zabrały do przedszkola ulubione maskotki. Na początku spotkania odbyła się parada misiów, gdzie każde dziecko mogło zaprezentować swojego pluszaka. Były wspólne zabawy, zagadki dotyczące różnych bajek, tańce z misiami. Dzieci poznały historię wspomnianego dnia, a także bohaterów bajek z dawnych lat. Na koniec nie mogło zabraknąć bajki o popularnym misiu - Misiu Uszatku :) 

Pasowanie na Przedszkolaka