Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 03-07.10.2022 r.

 

03-07.10.2022

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,

 pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Krupnik z kasz
ą jaglaną, naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Maślanka truskawkowa

(alergeny: seler, jaja, gluten, mleko)

Wtorek:

I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem

 i pastą z kiełbasy zielonogórskiej

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : „Pazibroda”- kapuśniak ze słodkiej kapusty,  gulasz z warzywami i kaszą bul gur,

sok owocowy

Podwieczorek: „Truskawkowe Gwiazdki” z mlekiem

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam)

Środa:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim, chleb pszenny

 i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą lodową, polędwicą drobiową  i  kiełkami brokułu

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Żurek z jajkiem i ziemniakami, łazanki z mięsem i kapustą kiszoną, sok owocowy

Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa mieszanego z żółtym serem i rzodkiewką, herbatka ziołowa

(alergeny:   seler, gluten, jaja, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa z masełkiem, kiełbaską krakowską i pomidorem

II śniadanie : Gruszka, woda

Obiad: Zupa „Zakochanej Smoczycy”, kurczak z curry i sosem jogurtowo-czosnkowym, ryż paraboliczny, sok owocowy

Podwieczorek:  Galaretka pomarańczowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, soja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata z cytryną , chleb pszenny

 i razowy  z masełkiem,  pastą z jajka gotowanego ze szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Kalafiorowy krem z kaszką kukurydzianą, kotlecik rybny, ziemniaki puree, surówka

 z kiszonej kapusty z marchewką i jabłkiem, z oliwą z oliwek, sok owocowy

Podwieczorek:  Jogurt czekoladowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba, jaja)

 

Przedszkole zastrzega prawo do zmian w jadłospisie

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy