Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 12-16.09.2022 r.

 

                                                              12-16.09.2022 r.

 

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata  z cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy

z masełkiem, tuńczykiem i papryką czerwoną

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa serowa aksamitna, jajko gotowane w sosie musztardowym,

 ziemniaki, kalafior z wody, sok owocowy

Podwieczorek:  Drożdżówka z budyniem, herbatka ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Wtorek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka

z masełkiem, sałatą rukola i szyneczką drobiową

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Marchewkowy krem, kotlet mielony, ziemniaki, buraki z jabłkiem,

 sok owocowy

Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam, jaja)

Środa:

I śniadanie:  „Truskawkowe gwiazdki”  z mlekiem, kawiorek z masełkiem

 i miodem wielokwiatowym, herbata koperkowa

 II śniadanie : Banan, woda

Obiad:  Zupa jarzynowa z kaszką, parówka w sosie greckim, ziemniaki,

 sok owocowy

Podwieczorek: Świeżo wyciskany sok  z arbuza, wafle kukurydziane

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,

kiełbaską krakowską i ogórkiem, herbata owocowa

II śniadanie : Gruszka, woda

Obiad: Zupa neapolitańska, udko w rękawie, ziemniaki, surówka z selera, 

ananasa z jogurtem naturalnym i żurawiną, sok owocowy

Podwieczorek: Tostowe uśmiechy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,

pastą z jajka gotowanego

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Kapuśniak z kiszonej kapusty, pierogi z serem i cukrem trzcinowym, 

sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba,  jaja, sezam)

 

 

PRZEDSZKOLE ZASTRZEGA MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W JADŁOSPISIE

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy