Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 26-30.09.2022 r.

 26-30.09.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata malinowa, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem,

 żółtym serem i pomidorem

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa koperkowa z ziemniakami, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie szpinakowo-
śmietanowym z mięsem wieprzowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa żytnie z hummusem z suszonymi pomidorami, herbata

(alergeny: seler, gluten, mleko, soja)

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata koperkowa, płatki jęczmienne na mleku, bułka mleczna

 z masełkiem i dżemem niskosłodzonym

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Zupa dyniowa z kaszką kukurydzianą, gołąbki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy

Podwieczorek: Budyń malinowy

 (alergeny:  seler, gluten, jajka, mleko)

Środa:

I śniadanie: Kakao, Hot-dog z ketchupem, herbatka melisa

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Krem z cebuli z grzankami, żeberka w sosie własnym, kasza jęczmienna, kapusta gotowana, sok owocowy

Podwieczorek:  Kaszka manna z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Zupa budyniowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, pastą

 z tuńczyka w sosie pomidorowym

II śniadanie : Winogrono, woda

Obiad: Rosół  z makaronem, potrawka z ryżem, groszek z marchewką,  sok owocowy

Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców,  chrupki kukurydziane

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja,  sezam, ryba)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa, chleb pszenny i wieloziarnisty  z masełkiem, jajecznica na masełku

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa rybna z makaronem , Gzik-  ziemniaki z twarogiem, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,  ryba)

 

                   PRZEDSZKOLE ZASTRZEGA MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W JADŁOSPISIE

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy