Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

Ogrodnicze zaj臋cia 馃尯

Pszcz贸艂ki przygotowuj膮 si臋 do wiosny i Wielkanocy 馃尯
OSTATNIO CZYTANE

11 Listopada - Narodowe 艢wi臋to Niepodleg艂o艣ci

Dzi艣 w naszym przedszkolu obchodzili艣my Narodowe 艢wi臋to Niepodleg艂o艣ci.   Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali si臋, aby uroczy艣cie 艣wi臋towa膰 ten wyj膮tkowy dla Polak贸w czas. Wszyscy z powag膮 i w du偶ym skupieniu ogl膮dali program artystyczny przygotowany przez dzieci   z grupy Pszcz贸艂ki i Smerfy. Wsp贸lnie od艣piewali艣my Hymn Polski "Mazurka D膮browskiego". 艢wiadomo艣膰 dzieci w tym aspekcie by艂a ogromna. Uroczysto艣膰 z okazji Narodowego 艢wi臋ta Niepodleg艂o艣ci mia艂a na celu rozwijanie w艣r贸d wychowank贸w naszego przedszkola poczucia przynale偶no艣ci narodowej, piel臋gnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocze艣nie by艂a pouczaj膮c膮 lekcj膮 historii i patriotyzmu.                                                                                             

Dzie艅 Pluszowego Misia

  Dzisiaj obchodzili艣my Dzie艅 Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy przyszli艣my ubrani w pi偶amki, a dodatkowo dzieci zabra艂y do przedszkola ulubione maskotki. Na pocz膮tku spotkania odby艂a si臋 parada misi贸w, gdzie ka偶de dziecko mog艂o zaprezentowa膰 swojego pluszaka. By艂y wsp贸lne zabawy, zagadki dotycz膮ce r贸偶nych bajek, ta艅ce z misiami. Dzieci pozna艂y histori臋 wspomnianego dnia, a tak偶e bohater贸w bajek z dawnych lat. Na koniec nie mog艂o zabrakn膮膰 bajki o popularnym misiu - Misiu Uszatku :) 

Pasowanie na Przedszkolaka