Przejdź do głównej zawartości

SMERFY W CENTRUM KULTURY

Smerfy odwiedziły dziś Centrum Kultury w Wielichowie. Oglądały wystawę pt. " Bezpieczeństwo w domu. Gaśnica". Dowiedziały się jak wygląda gaśnica i do czego służy oraz że każdy powinien ją mieć dla własnego bezpieczeństwa. Poznały też ciekawe pomysły, gdzie można ten sprzęt w domu przechowywać. Pan dyrektor zaprosił dzieci również do zwiedzenia studia nagrań, gdzie bardzo im się podobało. Może kiedyś nagrają tam piosenkę:)
 


 

OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków