Jadłospis 10-14.10.2022 r.

10-14.10.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata OWOCOWA, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, pastą

z tuńczyka i pomidorem

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa cytrynowa z ry
żem,  jajko gotowane w sosie musztardowym, ziemniaki, mini marchewka, sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z paprykarzem wegańskim z kaszą jaglaną, herbatka

(alergeny: seler, gluten, jaja, ryba, mleko)

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata z cytryną, bułka pszenna i grahamka z wątrobianką

i ogórkiem kiszonym

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Krem z czerwonej soczewicy, kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki

z jabłkiem, sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z sokiem malinowym

(alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam, jaja)

Środa:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, pełnoziarniste płatki zbożowe z owocami i mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa pomidorowa z zacierką , gulasz rybny z warzywami, ziemniaki, ,

sok owocowy

Podwieczorek:  Drożdżówka z budyniem, herbatka ziołowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty

z masełkiem, sałatą rukola, szynką drobiową  i rzodkiewką

II śniadanie : Winogrono, woda

Obiad: Kargule, ziemniaki, sos śmietanowy, surówka z pekińskiej kapusty z kukurydzą, ogórkiem i papryką, z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Owocowa sałatka

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa,   kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, twarożkiem

i szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa ogórkowa , makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z miodem i cytryn ą , chleb pszenny i razowy, pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie ś mietanowo-szpinakowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Kisiel do picia , wafle kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, h erbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa   z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i kiełkami brokułu II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad : Krem z dyni, goł ą bki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy Podwieczorek

Jadłospis 28.11.-02.12.2022 r.

28.11.-02.12.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata koperkowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, ż ółtym serem i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Kanapki z pieczywa mieszanego z pasztetem drobiowo-pomidorowym   i ogórkiem konserwowym (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z miodem i cytryn ą , bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, sałat ą lodow ą , kiełbask ą zielonogórsk ą i kiełkami rzodkiewki II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa jarzynowa z kaszk ą , pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, sałatka grecka,   sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa,   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki owsiane z mlekiem,   bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym brzoskwiniowym, herbata rumiankowa   II ś niadanie :