Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 10-14.10.2022 r.

 

10-14.10.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata OWOCOWA, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, pastą

z tuńczyka i pomidorem

 II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa cytrynowa z ry
żem,  jajko gotowane w sosie musztardowym, ziemniaki, mini marchewka, sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z paprykarzem wegańskim z kaszą jaglaną, herbatka

(alergeny: seler, gluten, jaja, ryba, mleko)

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata z cytryną, bułka pszenna i grahamka z wątrobianką

i ogórkiem kiszonym

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Krem z czerwonej soczewicy, kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki

 z jabłkiem, sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z sokiem malinowym

(alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam, jaja)

Środa:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, pełnoziarniste płatki zbożowe z owocami i mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa pomidorowa z zacierką , gulasz rybny z warzywami, ziemniaki, ,

sok owocowy

Podwieczorek:  Drożdżówka z budyniem, herbatka ziołowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty

z masełkiem, sałatą rukola, szynką drobiową  i rzodkiewką  

II śniadanie : Winogrono, woda

Obiad: Kargule, ziemniaki, sos śmietanowy, surówka z pekińskiej kapusty z kukurydzą, ogórkiem i papryką, z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Owocowa sałatka

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa,   kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, twarożkiem

 i szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa ogórkowa , makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko)

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy