Przejdź do głównej zawartości

"Jesień wokół nas" - Dary Jesieni


Pani Jesień ? w parku była, kolorami drzewa ozdobiła! 
Nasze Misie na jesienny spacer potuptały. Pod nóżkami liście szeleściły, 
a nad głowami słoneczne promyki się rozpościerały. Wokół barwy jesieni można było podziwiać. 
Misie odwiedziły rodzinę Pawi, utworzyły domki dla jeży, zajrzały też do domku krecika, a na koniec pozbierały dary jesieni: żołędzie, kasztany, kolorowe liście, które zdobią nasz kącik przyrody. 
Spacery po okolicy wzbogacają doświadczenia naszych przedszkolaków, pobudzają zmysły i wyobraźnię. Zdrowo przy tym oddychać świeżym powietrzem. Pozdrawiamy z parku jesienny porą!? 

OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)