Przejdź do głównej zawartości

Wystawa "Gaśnica. Bezpieczeństwo w domu."

Misie odwiedziły Centrum Kultury w Wielichowie. Celem naszych odwiedzin była wystawa "Gaśnica" znajdująca się w holu Centrum Kultury. Dowiedziały się jak wygląda gaśnica i do czego służy oraz że każdy powinien ją mieć dla własnego bezpieczeństwa. Poznały też ciekawe pomysły, gdzie można ten sprzęt w domu przechowywać.

Aranżacja i kuratela wystawy - Dawid Szafrański, kurator Galerii Sztuki Współczesnej Magiel w Wielichowie.
OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)