Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 07-10.11.2022 r.

 

 07-10.11.2022 r.

Poniedziałek:

śniadanie: Herbata koperkowa,

chleb pszenny i razowy z masełkiem, pastą z makreli w sosie pomidorowym

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad: Brokułowa z kaszką, „GZIK”- ziemniaki z twarogiem, sok owocowy

Podwieczorek:  Kefir brzoskwiniowo-bananowy, chrupki kukurydziane

 (alergeny: seler, gluten, mleko,  ryba)

 

Wtorek:

śniadanie: Kawa zbożowa, herbata imbirowa,

chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą masłową

 i  pieczenią rzymską

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Żurek z jajkiem i białą kiełbaską, bułeczka pszenna

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem malinowym

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja, sezam)

 

Środa:

 śniadanie: Kakao, chleb pszenny i razowy z masełkiem,

wątrobianką  i ogórkiem kiszonym, herbata melisa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Żeberka w sosie własnym, pyzy, surówka z kapusty pekińskiej

z kukurydzą, ogórkiem, papryką i pomidorkiem koktajlowym,

z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek: Kryształki galaretki

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

 

Czwartek:

śniadanie: Herbata z miodem i cytryną,

chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, wędliną  drobiową

 i pomidorem

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Rosół z makaronem, kurczak w rękawie, ziemniaki,

surówka z modrej kapusty z jogurtem naturalnym,

sok owocowy

Podwieczorek: Rogale z marmoladą, herbatka ziołowa

 (alergeny:   seler, gluten, mleko)

 

Przedszkole zastrzega prawo do zmian w jadłospisie!

OSTATNIO CZYTANE

"MAMO TATO KOCHAMY WAS"

Dnia 19 maja w " Świecie Bajek" zapanowała niesamowicie rodzinna atmosfera. Tego dnia przedszkolaki zaprosiły swoich najbliższych na Piknik z okazji Dnia Mamy i Taty.  Z tej okazji dzieci   zaprezentowały wspaniały  program artystyczny  wypełniony okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami. Własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki i upominki, wyraziły miłość, wdzięczność i szacunek, jakimi dzieci darzą swoich ukochanych rodziców. Następnie odbył się "Piknik z mamą i tatą" pełen atrakcji i  radości .    Dla wielu z nas były to chwile pełne  wzruszeń i emocji.  Bardzo dziękujemy wszystkim za poświęcenie czasu i przybycie na nasz festyn :)  

Jadłospis 22-26.05.2023 r.

  22-26.05.2023 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, sałat ą , twaro ż kiem i szczypiorkiem   II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa brokułowa z kaszk ą , jajko sma ż one, ziemniaki puree, mini marchewka ,   sok owocowy Podwieczorek:   Płatki kukurydziane na mleku (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka pszenna i grahamka z w ą trobiank ą i ogórkiem kiszonym II ś niadanie: Banan, woda Obiad :Zupa ziemniaczana z pomidorami , gulasz z warzywami z kasz ą bul gur,   sok owocowy Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata rumiankowa, czekoladowe płatki zbo ż owe z mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i biał ą kiełbask ą , bułka pszenna Podwieczorek:   Dro ż d ż ówka z budyniem, herbata melisa (alergeny

Jadłospis 15-19.05.2023 r.

  15-19.05.2023 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem i makrel ą sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa grochówka, makaron w sosie serowo- ś mietanowym, sok owocowy Podwieczorek:   Kanapki z pieczywa mieszanego z pasztetem drobiowo-pomidorowym   i rzodkiewk ą , herbata rumiankowa (alergeny: seler, gluten, mleko,   ryba, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Herbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, serkiem kanapkowym , ogórkiem zielonym i szczypiorkiem II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Marchewkowy krem, zrazik wieprzowy, ziemniaki, buraczki z jabłkiem ,   sok owocowy Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z sokiem malinowym   (alergeny:   seler, gluten, jajka, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki owsiane na mleku, rogal mleczny z d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbatka melisa   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka