Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 07-10.11.2022 r.

 

 07-10.11.2022 r.

Poniedziałek:

śniadanie: Herbata koperkowa,

chleb pszenny i razowy z masełkiem, pastą z makreli w sosie pomidorowym

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad: Brokułowa z kaszką, „GZIK”- ziemniaki z twarogiem, sok owocowy

Podwieczorek:  Kefir brzoskwiniowo-bananowy, chrupki kukurydziane

 (alergeny: seler, gluten, mleko,  ryba)

 

Wtorek:

śniadanie: Kawa zbożowa, herbata imbirowa,

chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą masłową

 i  pieczenią rzymską

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Żurek z jajkiem i białą kiełbaską, bułeczka pszenna

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem malinowym

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja, sezam)

 

Środa:

 śniadanie: Kakao, chleb pszenny i razowy z masełkiem,

wątrobianką  i ogórkiem kiszonym, herbata melisa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Żeberka w sosie własnym, pyzy, surówka z kapusty pekińskiej

z kukurydzą, ogórkiem, papryką i pomidorkiem koktajlowym,

z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek: Kryształki galaretki

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

 

Czwartek:

śniadanie: Herbata z miodem i cytryną,

chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, wędliną  drobiową

 i pomidorem

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Rosół z makaronem, kurczak w rękawie, ziemniaki,

surówka z modrej kapusty z jogurtem naturalnym,

sok owocowy

Podwieczorek: Rogale z marmoladą, herbatka ziołowa

 (alergeny:   seler, gluten, mleko)

 

Przedszkole zastrzega prawo do zmian w jadłospisie!

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy