Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

 

21-25.11.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z miodem i cytryną, chleb pszenny i razowy, pasztetem

drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad:
Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie śmietanowo-szpinakowym,  sok owocowy

Podwieczorek:  Kisiel do picia , wafle kukurydziane

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)

Wtorek:

I śniadanie: Kakao, herbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa  z masełkiem, kiełbaską krakowską i kiełkami brokułu

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad : Krem z dyni, gołąbki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy

Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja, soja)

Środa:

I śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal  mleczny z masełkiem i dżemem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa

II śniadanie : Banan, woda

Obiad:  Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy

Podwieczorek:  Kaszka manna z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, kanapki z pieczywa mieszanego  z masełkiem, wędliną drobiową, sałatą lodową i czerwoną papryką,  herbata miętowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Barszcz zabielany, „kargule”, ziemniaki puree, surówka z selera i ananasa

 z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Jogurt truskawkowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem

i rzodkiewkowym twarożkiem

II śniadanie : Mandarynka, woda

Obiad:  Zupa cytrynowa z ryżem, ryba sote, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej

z marchewką i jabłkiem, sok owocowy

Podwieczorek: „Biszkoptowy MIŚ” z okazji Dnia Misia

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

 

                                                       

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy