Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 21-25.11.2022 r.

 

21-25.11.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z miodem i cytryną, chleb pszenny i razowy, pasztetem

drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad:
Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie śmietanowo-szpinakowym,  sok owocowy

Podwieczorek:  Kisiel do picia , wafle kukurydziane

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)

Wtorek:

I śniadanie: Kakao, herbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa  z masełkiem, kiełbaską krakowską i kiełkami brokułu

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad : Krem z dyni, gołąbki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy

Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja, soja)

Środa:

I śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal  mleczny z masełkiem i dżemem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa

II śniadanie : Banan, woda

Obiad:  Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy

Podwieczorek:  Kaszka manna z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, kanapki z pieczywa mieszanego  z masełkiem, wędliną drobiową, sałatą lodową i czerwoną papryką,  herbata miętowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Barszcz zabielany, „kargule”, ziemniaki puree, surówka z selera i ananasa

 z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Jogurt truskawkowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem

i rzodkiewkowym twarożkiem

II śniadanie : Mandarynka, woda

Obiad:  Zupa cytrynowa z ryżem, ryba sote, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej

z marchewką i jabłkiem, sok owocowy

Podwieczorek: „Biszkoptowy MIŚ” z okazji Dnia Misia

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

 

                                                       

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

Jadłospis 28.11.-02.12.2022 r.

  28.11.-02.12.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata koperkowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, ż ółtym serem i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Kanapki z pieczywa mieszanego z pasztetem drobiowo-pomidorowym   i ogórkiem konserwowym (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z miodem i cytryn ą , bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, sałat ą lodow ą , kiełbask ą zielonogórsk ą i kiełkami rzodkiewki II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa jarzynowa z kaszk ą , pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, sałatka grecka,   sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa,   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki owsiane z mlekiem,   bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym brzoskwiniowym, herbata rumiankowa   II ś niadanie :