Jadłospis 21-25.11.2022 r.

21-25.11.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z miodem i cytryną, chleb pszenny i razowy, pasztetem

drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad:
Grochówka, „Zielone spaghetti” – makaron w sosie śmietanowo-szpinakowym,  sok owocowy

Podwieczorek:  Kisiel do picia , wafle kukurydziane

(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)

Wtorek:

I śniadanie: Kakao, herbata rumiankowa, bułka pszenna i sojowa  z masełkiem, kiełbaską krakowską i kiełkami brokułu

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad : Krem z dyni, gołąbki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy

Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy , chrupki kukurydziane

(alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja, soja)

Środa:

I śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal  mleczny z masełkiem i dżemem niskosłodzonym truskawkowym, herbata koperkowa

II śniadanie : Banan, woda

Obiad:  Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy

Podwieczorek:  Kaszka manna z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, kanapki z pieczywa mieszanego  z masełkiem, wędliną drobiową, sałatą lodową i czerwoną papryką,  herbata miętowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Barszcz zabielany, „kargule”, ziemniaki puree, surówka z selera i ananasa

z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Jogurt truskawkowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem

i rzodkiewkowym twarożkiem

II śniadanie : Mandarynka, woda

Obiad:  Zupa cytrynowa z ryżem, ryba sote, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej

z marchewką i jabłkiem, sok owocowy

Podwieczorek: „Biszkoptowy MIŚ” z okazji Dnia Misia

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

Jadłospis 28.11.-02.12.2022 r.

28.11.-02.12.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata koperkowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, ż ółtym serem i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Kanapki z pieczywa mieszanego z pasztetem drobiowo-pomidorowym   i ogórkiem konserwowym (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z miodem i cytryn ą , bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, sałat ą lodow ą , kiełbask ą zielonogórsk ą i kiełkami rzodkiewki II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa jarzynowa z kaszk ą , pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, sałatka grecka,   sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa,   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki owsiane z mlekiem,   bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym brzoskwiniowym, herbata rumiankowa   II ś niadanie :