Przejdź do głównej zawartości

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkola to bardzo wyjątkowa uroczystości, która                         w Przedszkolu "Świat Bajek" w grupie Krasnale odbyła się 26 października 2022 roku.  Już od samego rana pod czujnym okiem całego personelu Przedszkola, trwały przygotowania do tak ważnego wydarzenia. 

Oprócz pięknej dekoracji, w sali trzeba było ustawić krzesła dla rodziców, zaparzyć kawkę, uszykować poczęstunek, przyszykować dzieci, zrobić próbę generalną...Jednym słowem wszystko zapiąć na ostatni guzik. 

Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, taniec w parach oraz             z rekwizytem- bum bum rurką i kolorową chusteczką. 

Po części artystycznej nastąpił akt pasowania czyli dotknięcie ogromnym ołówkiem ramienia każdego przedszkolaka przez naszą Panią dyrektor.

Dla dzieci było to ogromne przeżycie, 

a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia!

OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)