Przejdź do głównej zawartości

Konkurs "Eko-bombka".

 

Rozstrzygnięcie konkursu "Eko - bombka".

W konkursie wzięło udział 84  dzieci z całego przedszkola. Wszystkie prace zachwycały orginalnością i pomysłowością. Trudno było wybrać te najpiękniejsze. Organizatorzy wyróżnili 9 prac w następujących kategoriach wiekowych:

- 3 latki: Julia Szymkowiak, Witek Kozber, Oliwier Toczyński

- 4 latki: Leon Klecha, Maja Melerowicz, Adam Dudziak

- 5 latki: Iga Andrzejewska, Mateusz Kuczyk, Estera Pikosz.

Pozostałe dzieci również otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Wszystkie "Eko-bombki" ozdobiły nasza choinkę, która prezentuje się pięknie w holu naszego przedszkola. 

OSTATNIO CZYTANE

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.   Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci   z grupy Pszczółki i Smerfy. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski "Mazurka Dąbrowskiego". Świadomość dzieci w tym aspekcie była ogromna. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.                                                                                             

Dzień Pluszowego Misia

  Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy przyszliśmy ubrani w piżamki, a dodatkowo dzieci zabrały do przedszkola ulubione maskotki. Na początku spotkania odbyła się parada misiów, gdzie każde dziecko mogło zaprezentować swojego pluszaka. Były wspólne zabawy, zagadki dotyczące różnych bajek, tańce z misiami. Dzieci poznały historię wspomnianego dnia, a także bohaterów bajek z dawnych lat. Na koniec nie mogło zabraknąć bajki o popularnym misiu - Misiu Uszatku :) 

Pasowanie na Przedszkolaka