Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

MIKO艁AJKI 馃巺

 Dzi艣 w  naszym przedszkolu pojawi艂 si臋 d艂ugo wyczekiwany "go艣膰,  fantastyczny go艣膰..." 艢wi臋ty Miko艂aj z Piernikiem.  Na jego wizyt臋 dzieci cierpliwie czeka艂y. Spotkanie z Miko艂ajem min臋艂o w bardzo mi艂ej atmosferze i przynios艂o dzieciom wiele rado艣ci. 艢w. Miko艂aj obdarowa艂 wszystkie dzieci oraz personel przedszkola prezentami i cukierkami. Przedszkolaki za艣piewa艂y dla Miko艂aja piosenk臋 oraz wr臋czy艂y przygotowane obrazki. Cieszymy si臋, 偶e 艢w. Miko艂aj o nas pami臋ta艂 i czekamy na jego wizyt臋 w przysz艂ym roku.

OSTATNIO CZYTANE

Wielkanocne 艣wi臋towanie

 Wielkanoc tu偶 tu偶, natomiast my ju偶 dzi艣 艣wi臋towali艣my 馃惏馃巵 Wszystkie Przedszkolaki spotka艂y si臋 na holu, aby zje艣膰 wsp贸lnie wielkanocne 艣niadanko 馃槉  Dzieci nie mog艂y si臋 doczeka膰 prezent贸w, dlatego nied艂ugo p贸藕niej udali艣my si臋 do ma艂ego parku w poszukiwaniu "zaj膮czka" 馃惏  Krasnoludki bardzo zadowolone i z prezentami w r臋kach wr贸ci艂y do przedszkola 馃槉 Weso艂ego Alleluja! 馃巵馃惏

Jad艂ospis 25-29.03.2024 r.

               25-29.03.2024 r. Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Herbata owocowa, kanapki z pieczywa mieszanego z mase艂kiem i tu 艅 czykiem II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad: Kapu 艣 niak z kiszonej kapusty, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy Podwieczorek: Ma 艣 lanka owocowa (alergeny: seler, gluten, mleko, ryba) Wtorek: I 艣 niadanie:   Kawa zbo 偶 owa, h erbata rumiankowa , bu艂ka pszenna i grahamka z mase艂kiem, sa艂at 膮 rukola, pieczeni 膮 rzymsk 膮 i pomidorem II 艣 niadanie:   Marchewkowe paluszki , woda Obiad : Krem z czerwonej soczewicy, kark贸wka w sosie w艂asnym, ziemniaki, sur贸wka z selera naciowego, kapusty peki 艅 skiej z kukurydz 膮 , og贸rkiem zielonym, rzodkiewk 膮   i szczypiorkiem,   sok owocowy Podwieczorek: P艂atki kukurydziane z mlekiem (alergeny: mleko, seler, gluten,   jaja) 艢 roda: I 艣 niadanie: „ 艢 NIADANIE WIELKANOCNE ” Herbata zwyk艂a z cytryn 膮 , chleb pszenny i razowy z mase艂kiem, kie艂baska parzona, sa艂atka jarzynowa, jajko gotowane

WYCIECZKA DO GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO

 Tygryski dzisiaj mi艂o i ciekawie sp臋dzi艂y czas w Pirat Pizza w Grodzisku Wielkopolskim. Podczas  warsztat贸w kulinarnych uczy艂y si臋 robi膰 pizz臋 z wypranymi przez siebie sk艂adnikami, a p贸藕niej  zajada艂y j膮 ze smakiem. Dzi臋kujemy Pirat Pizza za go艣cin臋 i super atmosfer臋.