Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

MIKO艁AJKI 馃巺

 Dzi艣 w  naszym przedszkolu pojawi艂 si臋 d艂ugo wyczekiwany "go艣膰,  fantastyczny go艣膰..." 艢wi臋ty Miko艂aj z Piernikiem.  Na jego wizyt臋 dzieci cierpliwie czeka艂y. Spotkanie z Miko艂ajem min臋艂o w bardzo mi艂ej atmosferze i przynios艂o dzieciom wiele rado艣ci. 艢w. Miko艂aj obdarowa艂 wszystkie dzieci oraz personel przedszkola prezentami i cukierkami. Przedszkolaki za艣piewa艂y dla Miko艂aja piosenk臋 oraz wr臋czy艂y przygotowane obrazki. Cieszymy si臋, 偶e 艢w. Miko艂aj o nas pami臋ta艂 i czekamy na jego wizyt臋 w przysz艂ym roku.

OSTATNIO CZYTANE

"MAMO TATO KOCHAMY WAS"

Dnia 19 maja w " 艢wiecie Bajek" zapanowa艂a niesamowicie rodzinna atmosfera. Tego dnia przedszkolaki zaprosi艂y swoich najbli偶szych na Piknik z okazji Dnia Mamy i Taty.  Z tej okazji dzieci   zaprezentowa艂y wspania艂y  program artystyczny  wype艂niony okoliczno艣ciowymi wierszami, piosenkami i ta艅cami. W艂asnor臋cznie wykonane przez dzieci laurki i upominki, wyrazi艂y mi艂o艣膰, wdzi臋czno艣膰 i szacunek, jakimi dzieci darz膮 swoich ukochanych rodzic贸w. Nast臋pnie odby艂 si臋 "Piknik z mam膮 i tat膮" pe艂en atrakcji i  rado艣ci .    Dla wielu z nas by艂y to chwile pe艂ne  wzrusze艅 i emocji.  Bardzo dzi臋kujemy wszystkim za po艣wi臋cenie czasu i przybycie na nasz festyn :)  

Jad艂ospis 22-26.05.2023 r.

  22-26.05.2023 r. Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i s艂onecznikowy z mase艂kiem, sa艂at 膮 , twaro 偶 kiem i szczypiorkiem   II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad: Zupa broku艂owa z kaszk 膮 , jajko sma 偶 one, ziemniaki puree, mini marchewka ,   sok owocowy Podwieczorek:   P艂atki kukurydziane na mleku (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Wtorek: I 艣 niadanie:   Kakao, herbata z cytryn 膮 , bu艂ka pszenna i grahamka z w 膮 trobiank 膮 i og贸rkiem kiszonym II 艣 niadanie: Banan, woda Obiad :Zupa ziemniaczana z pomidorami , gulasz z warzywami z kasz 膮 bul gur,   sok owocowy Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam) 艢 roda: I 艣 niadanie: Herbata rumiankowa, czekoladowe p艂atki zbo 偶 owe z mlekiem, kawiorek z mase艂kiem i miodem wielokwiatowym   II 艣 niadanie : Jab艂ko, woda Obiad: 呕 urek z jajkiem i bia艂 膮 kie艂bask 膮 , bu艂ka pszenna Podwieczorek:   Dro 偶 d 偶 贸wka z budyniem, herbata melisa (alergeny

Jad艂ospis 15-19.05.2023 r.

  15-19.05.2023 r. Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Kakao, herbata owocowa, bu艂ka pszenna i grahamka   z mase艂kiem i makrel 膮 sosie pomidorowym II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad: Zupa groch贸wka, makaron w sosie serowo- 艣 mietanowym, sok owocowy Podwieczorek:   Kanapki z pieczywa mieszanego z pasztetem drobiowo-pomidorowym   i rzodkiewk 膮 , herbata rumiankowa (alergeny: seler, gluten, mleko,   ryba, sezam) Wtorek: I 艣 niadanie:   Herbata z cytryn 膮 , chleb pszenny i s艂onecznikowy   z mase艂kiem, serkiem kanapkowym , og贸rkiem zielonym i szczypiorkiem II 艣 niadanie: Banan, woda Obiad : Marchewkowy krem, zrazik wieprzowy, ziemniaki, buraczki z jab艂kiem ,   sok owocowy Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z sokiem malinowym   (alergeny:   seler, gluten, jajka, mleko) 艢 roda: I 艣 niadanie: P艂atki owsiane na mleku, rogal mleczny z d 偶 emem niskos艂odzonym truskawkowym, herbatka melisa   II 艣 niadanie : Jab艂ko, woda Obiad:   Kotlet schabowy, ziemniaki, sur贸wka