Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

MIKO艁AJKI 馃巺

 Dzi艣 w  naszym przedszkolu pojawi艂 si臋 d艂ugo wyczekiwany "go艣膰,  fantastyczny go艣膰..." 艢wi臋ty Miko艂aj z Piernikiem.  Na jego wizyt臋 dzieci cierpliwie czeka艂y. Spotkanie z Miko艂ajem min臋艂o w bardzo mi艂ej atmosferze i przynios艂o dzieciom wiele rado艣ci. 艢w. Miko艂aj obdarowa艂 wszystkie dzieci oraz personel przedszkola prezentami i cukierkami. Przedszkolaki za艣piewa艂y dla Miko艂aja piosenk臋 oraz wr臋czy艂y przygotowane obrazki. Cieszymy si臋, 偶e 艢w. Miko艂aj o nas pami臋ta艂 i czekamy na jego wizyt臋 w przysz艂ym roku.

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Dzie艅 Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  馃槈 Dzie艅 Babci i Dziadka tu偶 tu偶.  馃尫  przypominam 偶e w naszej grupie Uroczysto艣膰 Dnia Babci i Dziadka jest w 艣rod臋 31.01.2018 o 13:30.  馃尭 Jeszcze raz dzi臋kuj臋 tym Paniom kt贸re zg艂osi艂y si臋 do przygotowania ciast  馃槈 Jednocze艣nie przypominam, 偶e ka偶de dziecko zaprasza na t膮 uroczysto艣膰 dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mog膮, w贸wczas mog膮 przyj艣膰 rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych prosz臋 o info ).  馃槈 Mi艂ego weekendu!  馃槈 馃榿

Jad艂ospis 16-20.01.2023 r.

  16-20.01.2023 r.  Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Zupa budyniowa, herbata imbirowa, chleb pszenny i razowy   z mase艂kiem i   tu 艅 czykiem w sosie pomidorowym II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad: Krupnik z ziemniakami , racuchy dro 偶 d 偶 owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Kanapki z pieczywa mieszanego z 偶 贸艂tym serem i og贸rkiem kiszonym, herbata zio艂owa (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,   ryba) Wtorek: I 艣 niadanie: Musli z mlekiem, bu艂ka mleczna z mase艂kiem i d 偶 emem niskos艂odzonym truskawkowym, herbata koperkowa II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad : Zupa pomidorowa z ry 偶 em, kotlet mielony, ziemniaki, sur贸wka z bia艂ej kapusty z marchewk 膮 i jogurtem naturalnym, sok owocowy Podwieczorek: Kryszta艂ki galaretki   (alergeny:   seler, gluten, jajka, mleko) 艢 roda: I 艣 niadanie: Kawa zbo 偶 owa z miodem, h erbata z cytryn 膮 ,   bu艂ka pszenna   i sojowa   z mase艂kiem, kie艂bask 膮 krakowsk 膮 i kie艂kami   II 艣 niadanie : Jab艂ko, woda O

Jad艂ospis 09-13.01.2023 r.

  09-13.01.2023 r. Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Herbata zwyk艂a z cytryn 膮 , chleb pszenny i chleb firmowy z mas艂em   i past 膮 z twarogu, rzodkiewki i 偶 贸艂tej papryki II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad: Kapu 艣 niak z kiszonej kapusty, makaron w sosie pomidorowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Sa艂atka owocowa (banan, gruszka, jab艂ko, …) (alergeny: seler, gluten, mleko,sezam) Wtorek: I 艣 niadanie:   Herbata melisa, p艂atki kukurydziane z mlekiem, rogal mleczny z mase艂kiem i d 偶 emem niskos艂odzonym II 艣 niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa cytrynowa, pulpety w sosie pomidorowym, fasolka szparagowa, ziemniaki, sok owocowy Podwieczorek: Sok wyciskany z   pomara 艅 czy, wafel kukurydziany (alergeny:     seler, gluten, mleko) 艢 roda: I 艣 niadanie: Kakao, herbata imbirowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z mase艂kiem, kie艂bas 膮 zielonog贸rsk 膮 i   sa艂at 膮 rukola II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad:   Cebulowy krem, 偶 eberka w sosie w艂asnym, ziemniaki, buraczki z j