5 Urodzinki Jakuba i Nikodema

W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzymy Wam sercem całym
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
kosz prezentów i dużo gości.
Być może macie i inne życzenia,
więc też życzymy ich spełnienia.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach