Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 20-24.02.2023

 

20-24.02.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z cytryną, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem i żółtym serem,  jajecznica

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa fasolowa z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Jogurt naturalny z nasionami chia i musem truskawkowym

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,)

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata miętowa, kaszka kukurydziana na mleku, rogal  mleczny

 z dżemem truskawkowym

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Zupa pomidorowa z makaronem, gołąbki w sosie koperkowo-śmietanowym, ziemniaki, mini marchewka gotowana, sok owocowy

Podwieczorek: Kryształki galaretki

 (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

Środa:

I śniadanie: Kawa zbożowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,  tuńczykiem

i kiełkami rzodkiewki, herbata ziołowa
II śniadanie: Gruszka, woda

Obiad: Zupa cytrynowa z ryżem, jajko gotowane w sosie musztardowym, ziemniaki, surówka z selera

 z ananasem, żurawiną  i jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Maślanka truskawkowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam, ryba)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, herbata miętowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, sałatą lodową , wątrobianką i ogórkiem kiszonym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Rosół z makaronem, risotto drobiowe z warzywami i sosem czosnkowo-jogurtowym, sok owocowy

Podwieczorek: Kanapki z pieczywa mieszanego z makrelą, herbata rumiankowa

 (alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

Piątek:

I śniadanie: Herbata koperkowa, chleb zwykły i wieloziarnisty z rzodkiewkowym twarożkiem ze szczypiorkiem

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Krem z czerwonej soczewicy, zraziki rybne, kasza bul gur, sos chrzanowo-śmietanowy, surówka z kiszonej kapusty z marchewką, sok owocowy

Podwieczorek: Serek waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,  ryba)

 

OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 04-08.09.2023 r.

  04-08.09.2023 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, past ą z tu ń czyka w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad:   Kapu ś niak z kiszonej kapusty, nale ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Arbuz (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja, ryba) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, herbata mi ę towa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,   sałat ą lodow ą , pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z   zacierk ą , kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem,   sok owocowy Podwieczorek: Budy ń czekoladowy (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam, jaja) Ś roda:   I ś niadanie:   Kakaowe kuleczki zbo ż owe z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem, herbata owocowa II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad: Zupa ziemniaczana z pomidorami, gulasz z kasz ą j ę czmienn ą i warzywami,   sok owocowy P

Jadłospis 18-22.09.2023 r.

  18-22.09.2023r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata imbirowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem   i tu ń czykiem w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Kanapki z pieczywa mieszanego z ż ółtym serem i czerwon ą papryk ą , herbatka ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,   ryba) Wtorek: I ś niadanie: Kawa zbo ż owa, h erbata koperkowa, chleb pszenny   i wieloziarnisty z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa serowa z makaronem, goł ą bki inaczej, ziemniaki, zielona   fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Budy ń malinowy   (alergeny:   seler, gluten, jajka, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbatka melisa   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Zupa   pomidorowa z ry ż em, łazanki z

Dzień Przedszkolaka

 Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzień przepełniony był zabawami, a także niespodziankami. Nie zabrakło wspólnych tańców, śpiewów. Dzieciom zostały złożone życzenia, a w sali czekały na nich słodkości. Naszych Przedszkolaków odwiedzili także goście z Centrum Kultury - z panią Burmistrz na czele.