Międzynarodowy Dzień Pizzy

Dnia 9  lutego obchodziliśmy "Międzynarodowy Dzień Pizzy".  Tego dnia dzieci poznały składniki i sposób wykonania ciasta.  Samodzielnie ugniatały ciasto które potem wałkowały, a następnie układały swoje ulubione dodatki, tj. sos pomidorowy, wędlinę i ser żółty. Na koniec pizzę upiekły w przedszkolnej kuchni, a gdy już wystygła wspólnie zjadły ją ze smakiem przy wspólnym stole. Zajęcia kulinarne bardzo spodobały się wszystkim małym kucharzom.

Co to był za bal!

Dzisiaj odbył się długo wyczekiwany balik karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z grup: Krasnale oraz Misie.  Wspólnym zabawom oraz tańcom nie było końca 😊  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci 😊

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁