Przejdź do głównej zawartości

"W krainie pszczółki marzycielki"

 Grupa Tygryski wykonała dziś 3 zadanie z Projektu „Miś Bajkuś  w Krainie Bajkoterapii”, a mianowicie Moduł II – W krainie pszczółki marzycielki . Na początku dzieci wysłuchały bajki pt. „Bajka o Pszczółce” M. Molickiej, która była wstępem do rozmowy o predyspozycjach oraz umiejętnościach. Grupa wykonała także wybrane zadania: zagadki pantomimiczne pt. „Jaki to zawód?”, zabawę dramową pt. „Kim będę gdy dorosnę?”. Całość dopełniła praca plastyczna „Pacynka Pszczółka”.


OSTATNIO CZYTANE

Krasnale i Misie w "Starej Chacie u Kowala" w Kluczewie

 

Tydzień z dinozaurami

 

Jadłospis 27.02-03.03.2023 r.

  27.02.-03.03.2023 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,   białym serkiem kanapkowym i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbata ziołowa (Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie: Naworka- polewka , h erbata mi ę towa, bułka pszenna i sojowa z masełkiem, pieczeni ą rzymsk ą i pomidorem II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa ś ródziemnomorska , kotlet mielony, buraczki z jabłkiem, ziemniaki puree ,   sok owocowy Podwieczorek: Kisiel do picia, wafel kukurydziany (Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki owsiane z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata   koperkowa II ś niadanie: Gruszka, woda Obiad: Kalafiorowy krem, parówka w sosie greckim, z