Przejdź do głównej zawartości

"W krainie pszczółki marzycielki"

 Grupa Tygryski wykonała dziś 3 zadanie z Projektu „Miś Bajkuś  w Krainie Bajkoterapii”, a mianowicie Moduł II – W krainie pszczółki marzycielki . Na początku dzieci wysłuchały bajki pt. „Bajka o Pszczółce” M. Molickiej, która była wstępem do rozmowy o predyspozycjach oraz umiejętnościach. Grupa wykonała także wybrane zadania: zagadki pantomimiczne pt. „Jaki to zawód?”, zabawę dramową pt. „Kim będę gdy dorosnę?”. Całość dopełniła praca plastyczna „Pacynka Pszczółka”.


OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków