Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

Dzie艅 Kobiet w Misiach 馃拹

  Dla mi艂ych dziewczyn,
co swym u艣miechem ka偶dy dzie艅 nam umilaj膮,
ch艂opcy z grupy, cho膰 艂obuzy,
to 偶yczenia im sk艂adaj膮!
niech wszystko jak w bajkach si臋 Wam uk艂ada,
A z kranu niech p艂ynie czekolada!


                                        


                                           
OSTATNIO CZYTANE

Jad艂ospis 04-08.09.2023 r.

  04-08.09.2023 r. Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Herbata z cytryn 膮 , chleb pszenny i s艂onecznikowy z mase艂kiem, past 膮 z tu 艅 czyka w sosie pomidorowym II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad:   Kapu 艣 niak z kiszonej kapusty, nale 艣 niki z jab艂kiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Arbuz (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja, ryba) Wtorek: I 艣 niadanie: Kakao, herbata mi 臋 towa, bu艂ka pszenna i grahamka z mase艂kiem,   sa艂at 膮 lodow 膮 , pol 臋 dwic 膮 drobiow 膮 i og贸rkiem zielonym II 艣 niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z   zacierk 膮 , kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jab艂kiem,   sok owocowy Podwieczorek: Budy 艅 czekoladowy (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam, jaja) 艢 roda:   I 艣 niadanie:   Kakaowe kuleczki zbo 偶 owe z mlekiem, bu艂ka mleczna z mase艂kiem, herbata owocowa II 艣 niadanie : Jab艂ko, woda Obiad: Zupa ziemniaczana z pomidorami, gulasz z kasz 膮 j 臋 czmienn 膮 i warzywami,   sok owocowy P

Jad艂ospis 18-22.09.2023 r.

  18-22.09.2023r. Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Herbata imbirowa, bu艂ka pszenna i grahamka   z mase艂kiem   i tu 艅 czykiem w sosie pomidorowym II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad: Groch贸wka , racuchy dro 偶 d 偶 owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Kanapki z pieczywa mieszanego z 偶 贸艂tym serem i czerwon 膮 papryk 膮 , herbatka zio艂owa (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,   ryba) Wtorek: I 艣 niadanie: Kawa zbo 偶 owa, h erbata koperkowa, chleb pszenny   i wieloziarnisty z mase艂kiem, kie艂bask 膮 krakowsk 膮 i og贸rkiem zielonym II 艣 niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa serowa z makaronem, go艂 膮 bki inaczej, ziemniaki, zielona   fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Budy 艅 malinowy   (alergeny:   seler, gluten, jajka, mleko, sezam) 艢 roda: I 艣 niadanie: Musli owocowe z mlekiem, bu艂ka mleczna z mase艂kiem i d 偶 emem niskos艂odzonym truskawkowym, herbatka melisa   II 艣 niadanie : Jab艂ko, woda Obiad:   Zupa   pomidorowa z ry 偶 em, 艂azanki z

Dzie艅 Przedszkolaka

 Dzisiaj obchodzili艣my Dzie艅 Przedszkolaka. Dzie艅 przepe艂niony by艂 zabawami, a tak偶e niespodziankami. Nie zabrak艂o wsp贸lnych ta艅c贸w, 艣piew贸w. Dzieciom zosta艂y z艂o偶one 偶yczenia, a w sali czeka艂y na nich s艂odko艣ci. Naszych Przedszkolak贸w odwiedzili tak偶e go艣cie z Centrum Kultury - z pani膮 Burmistrz na czele.