Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

Dzie艅 Kobiet w Misiach 馃拹

  Dla mi艂ych dziewczyn,
co swym u艣miechem ka偶dy dzie艅 nam umilaj膮,
ch艂opcy z grupy, cho膰 艂obuzy,
to 偶yczenia im sk艂adaj膮!
niech wszystko jak w bajkach si臋 Wam uk艂ada,
A z kranu niech p艂ynie czekolada!


                                        


                                           
OSTATNIO CZYTANE

Krasnale i Misie w "Starej Chacie u Kowala" w Kluczewie

 

Tydzie艅 z dinozaurami

 

Jad艂ospis 27.02-03.03.2023 r.

  27.02.-03.03.2023 r. Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Herbata z cytryn 膮 , chleb pszenny i wieloziarnisty z mase艂kiem,   bia艂ym serkiem kanapkowym i papryk 膮 czerwon 膮 II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad : Zupa og贸rkowa , racuchy dro 偶 d 偶 owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past 膮 z broku艂u gotowanego, herbata zio艂owa (Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I 艣 niadanie: Naworka- polewka , h erbata mi 臋 towa, bu艂ka pszenna i sojowa z mase艂kiem, pieczeni 膮 rzymsk 膮 i pomidorem II 艣 niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa 艣 r贸dziemnomorska , kotlet mielony, buraczki z jab艂kiem, ziemniaki puree ,   sok owocowy Podwieczorek: Kisiel do picia, wafel kukurydziany (Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, soja) 艢 roda: I 艣 niadanie: P艂atki owsiane z mlekiem, bu艂ka mleczna z mase艂kiem i d 偶 emem niskos艂odzonym truskawkowym, herbata   koperkowa II 艣 niadanie: Gruszka, woda Obiad: Kalafiorowy krem, par贸wka w sosie greckim, z