Przejd藕 do g艂贸wnej zawarto艣ci

Dzie艅 Kobiet w Misiach 馃拹

  Dla mi艂ych dziewczyn,
co swym u艣miechem ka偶dy dzie艅 nam umilaj膮,
ch艂opcy z grupy, cho膰 艂obuzy,
to 偶yczenia im sk艂adaj膮!
niech wszystko jak w bajkach si臋 Wam uk艂ada,
A z kranu niech p艂ynie czekolada!


                                        


                                           
OSTATNIO CZYTANE

艢wi臋to Rodziny u Krasnoludk贸w

  Dzisiaj w Krasnalach odby艂a si臋 wa偶na uroczysto艣膰, jak膮 jest Dzie艅 Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowa艂y kochanym rodzicom swoje umiej臋tno艣ci wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrak艂o ta艅c贸w oraz 艣piew贸w z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do sto艂u, aby m贸c dalej 艣wi臋towa膰. Na twarzach zar贸wno rodzic贸w, jak i dzieci dostrzec mo偶na by艂o u艣miechy, a tak偶e momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, 呕yczymy Wam spokoju ducha, harmonii w 偶yciu!  Mn贸stwa odwagi, rado艣ci i  jeszcze wi臋cej cierpliwo艣ci :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jad艂ospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedzia艂ek: I 艣 niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bu艂ka pszenna i grahamka   z mase艂kiem, rzodkiewkowym twaro 偶 kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym og贸rkiem II 艣 niadanie: Jab艂ko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry 偶 em, zrazik mielony, ziemniaki puree, sur贸wka z bia艂ej kapusty z marchewk 膮 , jab艂kiem, zielon 膮 pietruszk 膮 i jogurtem naturalnym, nap贸j wi 艣 niowy   Podwieczorek:   Budy 艅 malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I 艣 niadanie:   Kawa zbo 偶 owa, h erbata z cytryn 膮 , chleb pszenny i s艂onecznikowy   z mase艂kiem, sa艂at 膮 mas艂ow 膮 , szynk 膮 drobiow 膮 i pomidorem malinowym II 艣 niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, nap贸j owocowy Podwieczorek: Sa艂atka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) 艢 roda: I 艣 niadanie: P艂atki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z mase艂kiem i d 偶 emem truskawkowy