DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

22 marca 2023r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Światowy Dzień Zespołu Downa” zwany także „Dniem Kolorowej Skarpetki''. Wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola przyłączyliśmy się do akcji poprzez założenie skarpetek w różnych, wesołych kolorach a najlepiej nie do pary. Ten spontaniczny, niecodzienny gest miał na celu zamanifestowanie odrębności, z której poczuciem na co dzień zmagają się osoby z Zespołem Downa. Kolorowe skarpetki na naszych stopach były wyrazem radości, tolerancji i solidarności. W tym dniu przedszkolaki brały również udział w zabawach, dzięki którym doskonaliły umiejętności społeczne oraz emocjonalne.

Co to był za bal!

Dzisiaj odbył się długo wyczekiwany balik karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z grup: Krasnale oraz Misie.  Wspólnym zabawom oraz tańcom nie było końca 😊  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci 😊

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁