Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 06-10.03.2023 r.

 

06-10.03.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z cytryną , kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, pasztetem drobiowo pomidorowym i ogórkiem kiszonym,

 z humusem z suszonymi pomidorami

 II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Krupnik, makaron w sosie szpinakowym z mi
ęsem wieprzowym,   sok owocowy

Podwieczorek:  Musli tropikalne z mlekiem

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam)

Wtorek:

I śniadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i sojowa z masełkiem, polędwicą drobiową, pomidorem i szczypiorkiem

 II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Cebulowy krem z grzankami, pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, fasolka szparagowa zielona, sok owocowy

Podwieczorek: Galaretka wiśniowa

 (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko, soja)

Środa:

I śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym, herbata imbirowa

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Kotlet schabowy, ziemniaki puree, surówka z kapusty pekińskiej, sok owocowy

Podwieczorek:  Kaszka kukurydziana z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Czwartek:

I śniadanie: Zupa budyniowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, kiełbaską krakowską i ogórkiem zielonym, herbata rumiankowa

II śniadanie : Gruszka, woda

Obiad: Rosół z makaronem, potrawka z kurczaka z ryżem i białym sosem, groszek

 z marchewką , sok owocowy

Podwieczorek: Drożdżówka z budyniem, herbata melisa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja,  sezam)

Piątek:

I śniadanie: Herbata malinowa, chleb pszenny i wieloziarnisty  z masełkiem, pastą

 z jajka gotowanego

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Barszcz zabielany, ryba sote, ziemniaki, marchewka glazurowana,

sok wiśniowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,  ryba)

 

                   PRZEDSZKOLE ZASTRZEGA MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W JADŁOSPISIE                                  

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy