Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 06-10.03.2023 r.

 

06-10.03.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z cytryną , kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, pasztetem drobiowo pomidorowym i ogórkiem kiszonym,

 z humusem z suszonymi pomidorami

 II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Krupnik, makaron w sosie szpinakowym z mi
ęsem wieprzowym,   sok owocowy

Podwieczorek:  Musli tropikalne z mlekiem

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam)

Wtorek:

I śniadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i sojowa z masełkiem, polędwicą drobiową, pomidorem i szczypiorkiem

 II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Cebulowy krem z grzankami, pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, fasolka szparagowa zielona, sok owocowy

Podwieczorek: Galaretka wiśniowa

 (alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko, soja)

Środa:

I śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym, herbata imbirowa

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Kotlet schabowy, ziemniaki puree, surówka z kapusty pekińskiej, sok owocowy

Podwieczorek:  Kaszka kukurydziana z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Czwartek:

I śniadanie: Zupa budyniowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, kiełbaską krakowską i ogórkiem zielonym, herbata rumiankowa

II śniadanie : Gruszka, woda

Obiad: Rosół z makaronem, potrawka z kurczaka z ryżem i białym sosem, groszek

 z marchewką , sok owocowy

Podwieczorek: Drożdżówka z budyniem, herbata melisa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja,  sezam)

Piątek:

I śniadanie: Herbata malinowa, chleb pszenny i wieloziarnisty  z masełkiem, pastą

 z jajka gotowanego

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Barszcz zabielany, ryba sote, ziemniaki, marchewka glazurowana,

sok wiśniowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,  ryba)

 

                   PRZEDSZKOLE ZASTRZEGA MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W JADŁOSPISIE                                  

OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 04-08.09.2023 r.

  04-08.09.2023 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, past ą z tu ń czyka w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad:   Kapu ś niak z kiszonej kapusty, nale ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Arbuz (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja, ryba) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, herbata mi ę towa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,   sałat ą lodow ą , pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z   zacierk ą , kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem,   sok owocowy Podwieczorek: Budy ń czekoladowy (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam, jaja) Ś roda:   I ś niadanie:   Kakaowe kuleczki zbo ż owe z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem, herbata owocowa II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad: Zupa ziemniaczana z pomidorami, gulasz z kasz ą j ę czmienn ą i warzywami,   sok owocowy P

Jadłospis 18-22.09.2023 r.

  18-22.09.2023r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata imbirowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem   i tu ń czykiem w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Kanapki z pieczywa mieszanego z ż ółtym serem i czerwon ą papryk ą , herbatka ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,   ryba) Wtorek: I ś niadanie: Kawa zbo ż owa, h erbata koperkowa, chleb pszenny   i wieloziarnisty z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa serowa z makaronem, goł ą bki inaczej, ziemniaki, zielona   fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Budy ń malinowy   (alergeny:   seler, gluten, jajka, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbatka melisa   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Zupa   pomidorowa z ry ż em, łazanki z

Dzień Przedszkolaka

 Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzień przepełniony był zabawami, a także niespodziankami. Nie zabrakło wspólnych tańców, śpiewów. Dzieciom zostały złożone życzenia, a w sali czekały na nich słodkości. Naszych Przedszkolaków odwiedzili także goście z Centrum Kultury - z panią Burmistrz na czele.