Przejdź do głównej zawartości

Krasnale i Misie w "Starej Chacie u Kowala" w Kluczewie

 

Dnia 16  marca Grupa Krasnali i Misiów pojechała na wycieczkę do Kluczewa do „Starej Chaty u Kowala”. Gospodarzem tego miejsca jest wujek Krzysztof, który w Kuźni zaprezentował tajniki kowalstwa. Przedszkolaki zobaczyły jak powstaje podkowa, poznały znaczenie przysłowia: „kuj żelazo póki gorące”.  Dzieci dowiedziały się także jak wygląda przędzenie wełny oraz z czego powstaje masło.  Największą atrakcją okazało się spotkanie z zwierzętami gospodarskimi: krową o imieniu Mucia, kozami, króliczkami. Równie wspaniałą atrakcją okazały się przejazd bryczką, samkowite przekąski  i zabawy na świeżym powietrzu.


                                                 

OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków