Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z mamą Witka

 

W czwartek, 2 marca gościliśmy w naszej sali mamę Witka, która zaprezentowała nam zawód  kosmetologa i elektroradiologa. Dzieci z uwagą słuchały i oglądały przyniesione przez Panią Natalię zdjęcia rentgenowskie, kosmetyki, akcesoria do makijażu. Znalazło się wielu śmiałków, których podjęło się badaniu ciśnieniomierzem. Wszyscy przebadani- zdrowi ;)! Dzieci z uwagą słuchały, bawiły się wyśmienicie podczas malowania balonów, ale i tak największą atrakcją okazało się malowanie paznokci! Śmiechu było co niemiara. Dziękujemy!

OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków