Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z mamą Witka

 

W czwartek, 2 marca gościliśmy w naszej sali mamę Witka, która zaprezentowała nam zawód  kosmetologa i elektroradiologa. Dzieci z uwagą słuchały i oglądały przyniesione przez Panią Natalię zdjęcia rentgenowskie, kosmetyki, akcesoria do makijażu. Znalazło się wielu śmiałków, których podjęło się badaniu ciśnieniomierzem. Wszyscy przebadani- zdrowi ;)! Dzieci z uwagą słuchały, bawiły się wyśmienicie podczas malowania balonów, ale i tak największą atrakcją okazało się malowanie paznokci! Śmiechu było co niemiara. Dziękujemy!

OSTATNIO CZYTANE

Krasnale i Misie w "Starej Chacie u Kowala" w Kluczewie

 

Tydzień z dinozaurami

 

Jadłospis 27.02-03.03.2023 r.

  27.02.-03.03.2023 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,   białym serkiem kanapkowym i papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad : Zupa ogórkowa , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu gotowanego, herbata ziołowa (Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie: Naworka- polewka , h erbata mi ę towa, bułka pszenna i sojowa z masełkiem, pieczeni ą rzymsk ą i pomidorem II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa ś ródziemnomorska , kotlet mielony, buraczki z jabłkiem, ziemniaki puree ,   sok owocowy Podwieczorek: Kisiel do picia, wafel kukurydziany (Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, soja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki owsiane z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbata   koperkowa II ś niadanie: Gruszka, woda Obiad: Kalafiorowy krem, parówka w sosie greckim, z