Przejdź do głównej zawartości

Wizyta mamy Stefana - fizjoterapeutki

       10 marca w ramach tematyki poznawania zawodów, Misie spotkały się z panią Ewą - mamą Stefana, która jest fizjoterapeutą. Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z zawodem fizjoterapeuty oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Dzieci dowiedziały się, że fizjoterapeuta to osoba, która przez ćwiczenia i zabiegi pomaga ludziom chorym. Dzieci zapoznały się z różnymi przyrządami do zabiegów leczniczych: łóżko, witki bambusowe - rózga bambusowa, kijki pałeczki bambusowe, kamienie... Przedszkolaki podczas wizyty specjalnego gościa dyskutowały na temat dbałości o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie. Misie dowiedziały się w jaki sposób dbać o prawidłową postawę ciała, oraz jak powinno się prawidłowo oddychać. Dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu zabawach ruchowych, relaksacyjnych oraz oddechowych. Przedszkolaki były bardzo aktywne i zadowolone. Dużą atrakcją było łóżko z "dziurą". 

Dziękujemy mamie Stefana za spotkanie, które było dla dzieci bardzo ciekawe i pouczające. 

                                       


OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

 

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach

          9 lutego  w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".  Wnuczęta wierszem, piosenką i tańcem  dziękowały dziadkom za ich miłość,  dobre rady i obecność w codziennym życiu, oraz życzyły długich lat życia w dobrym zdrowiu i emerytury większej :) Po występach dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane wcześniej upominki  oraz uściski i buziaki.  Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek za który rodzicom bardzo dziękujemy  :)