Przejdź do głównej zawartości

Lekcja bezpieczeństwa!

     18 kwietnia nasze Przedszkole odwiedziła Pani Policjantka Aleksandra Hoffman z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp., która przeprowadziła prelekcję na temat bezpiecznego przechodzenia przez przejście dla pieszych, przestrzegania przepisów ruchu drogowego, oraz umożliwiła poznanie specyfiki pracy policjanta.
    Drugim gościem był Pan Norbert Gabryelczyk wraz ze swoim psem Borysem. Przedszkolaki dowiedziały się jak dbać o psa, oraz jak zachowywać się podczas spotkana z obcym psem. 
    Na koniec wszystkie dzieci otrzymały pieczątkę z łapką psa.  

                                     OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków