Przejdź do głównej zawartości

Prelekcja na temat bezpieczeństwa

 W ramach szeregu zajęć dotyczących bezpieczeństwa, 18 kwietnia nasze Przedszkole odwiedziła Pani Policjantka, która przeprowadziła pogadankę na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Poruszone zostały tematy bezpiecznego przechodzenia przez drogę i przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Przedstawione zostały również zasady zachowania wobec obcych osób. 

Pani policjantka przybliżyła dzieciom na czym polega jej praca oraz pokazała swoje wyposażenie i umundurowanie, które jest niezbędne do wykonywania swoich obowiązków. 

Drugim gościem był Pan Norbert wraz ze swoim psem Borysem. Przedszkolaki dowiedziały się jak dbać o psa oraz jak zachowywać się podczas spotkana z obcym psem. 

Na koniec wszystkie dzieci otrzymały pieczątkę. 

To był dzień pełen wraże, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy. 

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy