Przejdź do głównej zawartości

Wycieczka do Plastowa

 

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w restauracji "Prowincja" w Plastowie. Na początku zwiedziliśmy wszystkie sale, na których odbywają się imprezy. Następnie poznaliśmy tajniki zaplecza, czyli zobaczyliśmy restaurację "od kuchni", odwiedzając poszczególne pomieszczenia. Kolejnym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie pokojów hotelowych, które również zrobiły na nas ogromne wrażenie. Niedługo później obserwowaliśmy, w jaki sposób kucharz przygotowuje pizzę. Mieliśmy okazję wypić pyszne napoje, zjeść lody, frytki, a także wcześniej wspomnianą pizzę. Nie zabrakło zabaw swobodnych.

Całość spotkania przebiegła w przemiłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i niesamowitą gościnę. 

OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków