Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 05-07.06.2023 r.

 

   5-7.06.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata zwykła z cytryną,

chleb pszenny  i razowy z żółtym serem  i pomidorem

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapu
śniak z kiszonej kapusty,

 makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Budyń czekoladowy

(Alergeny: Seler, gluten, mleko, sezam)

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata imbirowa,

bułka pszenna i sojowa z masłem,

 sałatą lodową, wędliną drobiową i rzodkiewką

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Krem z czerwonej soczewicy, pulpety w sosie koperkowym,

 zielona fasolka szparagowa, sok truskawkowy

Podwieczorek: Amerykany, herbata ziołowa

(Alergeny: Seler, gluten, mleko, jaja, soja)

 

Środa:

I śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal z masłem i dżemem niskosłodzonym malinowym

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa cytrynowa z ryżem, żeberka w sosie własnym, ziemniaki, kapusta zasmażana, sok owocowy

Podwieczorek:  Jogurt waniliowy

(Alergeny: Seler, gluten, mleko)

 

                  Przedszkole zastrzega prawo do zmian w jadłospisie!

OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków