Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 15-19.05.2023 r.

 

15-19.05.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Kakao, herbata owocowa,

bułka pszenna i grahamka  z masełkiem i makrelą sosie pomidorowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa grochówka, makaron w sosie serowo-
śmietanowym,

sok owocowy

Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa mieszanego z pasztetem drobiowo-pomidorowym

 i rzodkiewką, herbata rumiankowa

(alergeny: seler, gluten, mleko,  ryba, sezam)

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata z cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy

 z masełkiem, serkiem kanapkowym , ogórkiem zielonym i szczypiorkiem

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Marchewkowy krem, zrazik wieprzowy, ziemniaki, buraczki z jabłkiem,

 sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z sokiem malinowym

 (alergeny:  seler, gluten, jajka, mleko)

Środa:

I śniadanie: Płatki owsiane na mleku, rogal mleczny z dżemem niskosłodzonym truskawkowym, herbatka melisa

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka z białej kapusty z marchewką

 i koperkiem,  sok wieloowocowy

Podwieczorek:  „Tostowe Uśmiechy”, herbatka ziołowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, sałatą masłową,  polędwicą drobiową i ogórkiem konserwowym, herbata imbirowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: „Pazibroda”- kapuśniak ze słodkiej kapusty, kolorowy kociołek,

ryż paraboliczny, sok owocowy

Podwieczorek: Budyń waniliowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, sezam)

Piątek:

I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, żółtym serem, pomidorem i szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa cytrynowa z ryżem, gulasz rybny z papryką, kalafiorem, brokułem, kukurydzą,… , ziemniaki, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

 

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy