Przejdź do głównej zawartości

"Być, jak Ignacy. Nauka w drodze"

 Dzisiaj wybraliśmy się do Naukobusu przy szkole. Tematem spotkania było: "Być jak Ignacy. Nauka w drodze”. Przeprowadzone zostały pokazy i warsztaty edukacyjne.

Celem akcji Fundacji PGNiG było zainteresowanie oraz przybliżenie dzieciom zagadnień związanych z ropą naftową oraz gazem ziemnym, ich wydobyciem i  wykorzystaniem, jak również przekazanie wiedzy na temat Ignacego Łukasiewicza. Celem dodatkowym było pokazanie dzieciom znaczenia i piękna nauk przyrodniczych i ścisłych.

Dzieci szczęśliwe i zadowolone wróciły do przedszkola.


OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków