Przejdź do głównej zawartości

Dzień Dziecka w Tygryskach

 

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Dziecka. W tym dniu odbył się bieg pt. "Sprintem do maratonu", w którym udział wzięli wszyscy Przedszkolacy. Każdy uczestnik otrzymał medal. Odwiedzili nas również goście z Gminy w Wielichowie, złożyli nam życzenia oraz poczęstowali słodkościami. Następnie na dzieci czekało 6 stacji, które niosły ze sobą różne konkurencje tj. przelewanie wody do słoików za pomocą kubeczków, rzucanie kaloszem, wyścigi rowerkowe, skoki w workach, przewożenie piłki na taczce, czy przejście przez tunel i skakanie. Kolejną atrakcją były dmuchane sylwety zwierząt, w które wcielili się między innymi pracownicy przedszkola. Radości nie było końca :)
OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków