Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 10-14-07.2023 r.

 


10-14.07.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata miętowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,

 pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryką czerwoną

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapu
śniak ze słodkiej kapusty,  makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Drożdżówka z budyniem

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Wtorek:

I śniadanie:  Musli owocowe z mlekiem, chleb pszenny i razowy z masełkiem, polędwicą drobiową i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Arbuz, woda

Obiad :  Kotlet schabowy, ziemniaki, sałata lodowa z sosem jogurtowo- czosnkowym,

sok owocowy

Podwieczorek: Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja)

Środa:

I śniadanie: Płatki owsiane z mlekiem, bułka śniadaniowa z masłem czekoladowym,

 herbata melisa

II śniadanie : Banan, woda

Obiad: Grochówka z parówką, bułka pszenna,  sok owocowy

Podwieczorek:  Budyń czekoladowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, orzechy)

Czwartek:

I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,

sałatą lodową, kiełbaską krakowską i pomidorem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Rosół z makaronem, kolorowy kociołek z  kaszą bul gur,

sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z paprykarzem wegańskim, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Piątek:

I śniadanie: Herbata miętowa, chleb pszenny z masełkiem, twarogiem, rzodkiewką

i szczypiorkiem

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad: Zupa cytrynowa z ryżem, zrazik rybny, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

 

                                                                    Podpis Dyrektora   Podpis Intendenta

OSTATNIO CZYTANE

Wielkanocne świętowanie

 Wielkanoc tuż tuż, natomiast my już dziś świętowaliśmy 🐰🎁 Wszystkie Przedszkolaki spotkały się na holu, aby zjeść wspólnie wielkanocne śniadanko 😊  Dzieci nie mogły się doczekać prezentów, dlatego niedługo później udaliśmy się do małego parku w poszukiwaniu "zajączka" 🐰  Krasnoludki bardzo zadowolone i z prezentami w rękach wróciły do przedszkola 😊 Wesołego Alleluja! 🎁🐰

Jadłospis 25-29.03.2024 r.

               25-29.03.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata owocowa, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem i tu ń czykiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa (alergeny: seler, gluten, mleko, ryba) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata rumiankowa , bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałat ą rukola, pieczeni ą rzymsk ą i pomidorem II ś niadanie:   Marchewkowe paluszki , woda Obiad : Krem z czerwonej soczewicy, karkówka w sosie własnym, ziemniaki, surówka z selera naciowego, kapusty peki ń skiej z kukurydz ą , ogórkiem zielonym, rzodkiewk ą   i szczypiorkiem,   sok owocowy Podwieczorek: Płatki kukurydziane z mlekiem (alergeny: mleko, seler, gluten,   jaja) Ś roda: I ś niadanie: „ Ś NIADANIE WIELKANOCNE ” Herbata zwykła z cytryn ą , chleb pszenny i razowy z masełkiem, kiełbaska parzona, sałatka jarzynowa, jajko gotowane

WYCIECZKA DO GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO

 Tygryski dzisiaj miło i ciekawie spędziły czas w Pirat Pizza w Grodzisku Wielkopolskim. Podczas  warsztatów kulinarnych uczyły się robić pizzę z wypranymi przez siebie składnikami, a później  zajadały ją ze smakiem. Dziękujemy Pirat Pizza za gościnę i super atmosferę.