Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 10-14-07.2023 r.

 


10-14.07.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata miętowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,

 pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryką czerwoną

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapu
śniak ze słodkiej kapusty,  makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Drożdżówka z budyniem

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Wtorek:

I śniadanie:  Musli owocowe z mlekiem, chleb pszenny i razowy z masełkiem, polędwicą drobiową i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Arbuz, woda

Obiad :  Kotlet schabowy, ziemniaki, sałata lodowa z sosem jogurtowo- czosnkowym,

sok owocowy

Podwieczorek: Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja)

Środa:

I śniadanie: Płatki owsiane z mlekiem, bułka śniadaniowa z masłem czekoladowym,

 herbata melisa

II śniadanie : Banan, woda

Obiad: Grochówka z parówką, bułka pszenna,  sok owocowy

Podwieczorek:  Budyń czekoladowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, orzechy)

Czwartek:

I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,

sałatą lodową, kiełbaską krakowską i pomidorem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Rosół z makaronem, kolorowy kociołek z  kaszą bul gur,

sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z paprykarzem wegańskim, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Piątek:

I śniadanie: Herbata miętowa, chleb pszenny z masełkiem, twarogiem, rzodkiewką

i szczypiorkiem

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad: Zupa cytrynowa z ryżem, zrazik rybny, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

 

                                                                    Podpis Dyrektora   Podpis Intendenta

OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 04-08.09.2023 r.

  04-08.09.2023 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, past ą z tu ń czyka w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad:   Kapu ś niak z kiszonej kapusty, nale ś niki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,   sok owocowy Podwieczorek:   Arbuz (alergeny: seler, gluten, mleko,   jaja, ryba) Wtorek: I ś niadanie: Kakao, herbata mi ę towa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,   sałat ą lodow ą , pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z   zacierk ą , kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem,   sok owocowy Podwieczorek: Budy ń czekoladowy (alergeny:     seler, gluten, mleko, sezam, jaja) Ś roda:   I ś niadanie:   Kakaowe kuleczki zbo ż owe z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem, herbata owocowa II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad: Zupa ziemniaczana z pomidorami, gulasz z kasz ą j ę czmienn ą i warzywami,   sok owocowy P

Dzień Przedszkolaka

 Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzień przepełniony był zabawami, a także niespodziankami. Nie zabrakło wspólnych tańców, śpiewów. Dzieciom zostały złożone życzenia, a w sali czekały na nich słodkości. Naszych Przedszkolaków odwiedzili także goście z Centrum Kultury - z panią Burmistrz na czele. 

Jadłospis 18-22.09.2023 r.

  18-22.09.2023r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata imbirowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem   i tu ń czykiem w sosie pomidorowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Grochówka , racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Kanapki z pieczywa mieszanego z ż ółtym serem i czerwon ą papryk ą , herbatka ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,   ryba) Wtorek: I ś niadanie: Kawa zbo ż owa, h erbata koperkowa, chleb pszenny   i wieloziarnisty z masełkiem, kiełbask ą krakowsk ą i ogórkiem zielonym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa serowa z makaronem, goł ą bki inaczej, ziemniaki, zielona   fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Budy ń malinowy   (alergeny:   seler, gluten, jajka, mleko, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Musli owocowe z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d ż emem niskosłodzonym truskawkowym, herbatka melisa   II ś niadanie : Jabłko, woda Obiad:   Zupa   pomidorowa z ry ż em, łazanki z