Przejdź do głównej zawartości

Krasnale na wycieczce

 

    31 maja odbyła się wycieczka do Wolsztyna. Dzieci najpierw obejrzały w"Kinie za Rogiem" bajkę pt. "Filonek bezogonek".  Filonek bezogonek to bajka opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Następnie bawiły się w sali Zabaw Dinopolis. Były wspinaczki, trampolina, tory przeszkód, zjeżdżalnie, basen z kulkami i różne pojazdy.  Krasnale wróciły do przedszkola bardzo zadowolone :) Spisały się na medal podczas wycieczki.


OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków