Przejdź do głównej zawartości

Wycieczka na przedstawienie teatralne

    2 czerwca nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Wolsztyńskiego Domu Kultury na przedstawienie teatralne pt. "Przygody Sindbada Żeglarza", w wykonaniu aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Wszystkie dzieci wspólnie z Sindbadem Żeglarzem wyruszyły w podróż pełną przygód, doradzały Sindbadowi i Szeherezadzie w podejmowaniu ważnych decyzji i ostrzegały ich przed niebezpieczeństwem ze strony złego czarnoksiężnika. Myślą przewodnią baśni były słowa: „Nie poskąpi ci życie radości, gdy masz serce pełne miłości”. Piękna muzyka, dopracowane kostiumy, scenografia oraz efekty specjalne zafascynowały dzieci, które z dużym zaciekawieniem oglądały przedstawienie. 


 

OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków