Przejdź do głównej zawartości

Zumba w przedszkolu

Dzieciom w wieku przedszkolnym należy zapewnić jak najwięcej ruchu, oraz zabawy,  nie zapominając o najważniejszym, czyli o bezpieczeństwie.  Dziś w naszym przedszkolu dzieci wzięły udział w zajęciach ,,Zumby". Spotkanie poprowadziła instruktorka pani Dominika Mądra- Kalemba. Przedszkolaki bardzo chętnie wykonywały polecenia instruktorki, bawiąc się przy wspaniałej muzyce    i atmosferze jaka panowała podczas zabawy. Zumba promuje zdrowy tryb życia u dzieci, oraz kształci umiejętność, odpowiedzialność, zaufanie, oraz pracę zespołową. Podczas takich zajęć maluchy uczą się nie tylko tańca, ale i również koordynacji, równowagi, oraz ćwiczą pamięć. Dzieci potwierdziły, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością oraz, że nawet tak energiczny taniec jak zumba nie jest w stanie obniżyć ich poziomu energii.

Serdeczne podziękowania dla pani Dominiki za wprowadzenie dzieci w świat wesołej zabawy.

   
OSTATNIO CZYTANE

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

 Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :) 

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁

Dzień Babci i Dziadka u Miśków