Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 02-06.10.2023 r.

 

02-06.10.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, pastą

z tuńczyka i pomidorem

 II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapu
śniak z kiszonej kapusty, naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym,

 sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z paprykarzem z kaszy jaglanej, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko)

Wtorek:

I śniadanie:  Kakaowe kulki zbożowe z mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem lipowym, herbata imbirowa

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Zupa koperkowa, sztuka mięsa w sosie własnym z kaszą bul gur

i warzywami, sok owocowy

Podwieczorek: Kryształki galaretki

(alergeny:   seler, gluten, mleko)

Środa:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata rumiankowa, bułka pszenna  i grahamka

z masełkiem, sałatą lodową, kiełbaską krakowską i ogórkiem zielonym

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Krem z dyni, parówka w sosie greckim, ziemniaki,

sok owocowy

Podwieczorek:  Ryż na mleku z jabłkiem, cynamonem i śmietaną

(alergeny:  seler, gluten, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, herbata z cytryną,  chleb pszenny i wieloziarnisty

z masełkiem,  pastą z fileta drobiowego, z jajkiem gotowanym i ogórkiem

konserwowym

II śniadanie : Gruszka, woda

Obiad: Barszcz ukraiński,  frykatelki, ziemniaki, surówka z białej kapusty z marchewką i olejem, sok owocowy

Podwieczorek:  Placek drożdżowy na śliwce, herbata ziołowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa,   kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, jajecznica na masełku

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa pomidorowa z makaronem , gulasz rybny z warzywami, ziemniaki,

 sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba, jaja)

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy