Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 06-10.11.2023 r.

 

6-10.11.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata koperkowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, tuńczykiem

i ogórkiem konserwowym

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa jarzynowa z kaszk
ą, zraz mielony ziemniaki puree, surówka z białej kapusty

 i marchewki, sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z sokiem truskawkowym

 i ogórkiem konserwowym

(alergeny: seler, gluten, mleko,  ryba, sezam, jaja)

Wtorek:

I śniadanie:  Kakao, bułka pszenna i sojowa z masełkiem, roszponką, polędwicą drobiową

 i pomidorem malinowym, herbata ziołowa

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Zupa z zielonej  fasoli szparagowej, gulasz z karkówki z kaszą jęczmienną

i warzywami,  sok owocowy

Podwieczorek: Maślanka owocowa, chrupki kukurydziane

 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja)

Środa:

I śniadanie: Płatki owsiane z mlekiem,  bułka pszenna i grahamka z masełkiem, pasztetem drobiowo-pomidorowym i rzodkiewką, herbata rumiankowa

 II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Cebulowy krem z grzankami, kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana,

sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt naturalny z nasionami chia i musem truskawkowym

(alergeny:  seler, gluten , jaja, mleko)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata imbirowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, jajecznica

II śniadanie : Marchewkowe paluszki, woda

Obiad: Rosół z makaronem, potrawka z ryżem (kurczak gotowany, biały sos, ryż, groszek

 z marchewką), sok owocowy

Podwieczorek: Rogale z konfiturą, herbatka melisa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Piątek:

I śniadanie: Herbata miętowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem i  pastą

z makreli wędzonej, śledzia, twarogu i jajka gotowanego ze szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa cytrynowa z ryżem, ryba gotowana, ziemniaki, mieszanka królewska,

 sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt truskawkowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

OSTATNIO CZYTANE

Święto Rodziny u Krasnoludków

  Dzisiaj w Krasnalach odbyła się ważna uroczystość, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci zaprezentowały kochanym rodzicom swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Nie zabrakło tańców oraz śpiewów z rodzicami. Na koniec wszyscy zasiedli do stołu, aby móc dalej świętować. Na twarzach zarówno rodziców, jak i dzieci dostrzec można było uśmiechy, a także momenty wzruszenia! Drodzy Rodzice, Życzymy Wam spokoju ducha, harmonii w życiu!  Mnóstwa odwagi, radości i  jeszcze więcej cierpliwości :)

Wizyta w salonie kosmetycznym

Jadłospis 13-17.05.2024

  13-17.05.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Kakao, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka   z masełkiem, rzodkiewkowym twaro ż kiem ,   szczypiorkiem i   zielonym ogórkiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa pomidorowa z ry ż em, zrazik mielony, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewk ą , jabłkiem, zielon ą pietruszk ą i jogurtem naturalnym, napój wi ś niowy   Podwieczorek:   Budy ń malinowy z sokiem owocowym (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata z cytryn ą , chleb pszenny i słonecznikowy   z masełkiem, sałat ą masłow ą , szynk ą drobiow ą i pomidorem malinowym II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy, risotto wieprzowe z warzywami, napój owocowy Podwieczorek: Sałatka owocowa ( arbuz, gruszka, winogrono), woda   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, rogal   mleczny z masełkiem i d ż emem truskawkowy